Szkolenie z nutrigenetyki z elementami nutrigenomiki

 • Noemi Lipnicka
  Participant
  Noemi Lipnicka dnia #16730

  Szkolenie z nutrigenetyki

  Szczegółowe informacje
  I. CEL SZKOLENIA
  Testy genetyczne w świecie żywienia znalazły praktyczne zastosowanie umożliwiając personalizowanie diety i dostosowanie jej do potrzeb pacjenta.
  Dowiedz się o nowoczesnej diagnostyce molekularnej, zyskaj nowe umiejętności które sprawnie wykorzystasz w gabinecie. Na naszym szkoleniu zapoznasz się z kompleksową wiedzą z zakresu nutrigenetyki oraz zyskasz umiejętności praktycznego jej wykorzystania w swoim gabinecie. Nabędziesz umiejętności kompetentnego i zrozumiałego dla pacjenta prezentowania raportów z otrzymanych wyników badań genetycznych. Dowiesz się jak przebiega procedura współpracy od pobrania próbki do momentu wręczenia wytycznych żywieniowych, opartych na analizie polimorfizmów genetycznych.

  II. DLA KOGO?
  Dietetyków.
  III. ZAKRES SZKOLENIA (II PANELE )
  Panel I Nutrigenetyka, nutrigenetyka – badania genetyczne w gabinecie dietetyka.
  Panel II Kompetencje interpersonalne w pracy z pacjentem.
  PANEL I
  – podstawowa wiedza z zakresu genetyki,
  – co to jest nutrigenomika i nutrigenetyka,
  – zapoznanie się z pakietami testów genetycznych. Co możemy spotkać?
  – omówienie sposobów pobierania materiału genetycznego do badania,
  – omówienie wytycznych na podstawie badań genetycznych,
  – jak wykorzystać Dietę na podstawie genów do poszerzenia swojej oferty w gabinecie dietetyka.

  PANEL II
  W zawodach związanych z medycyną, obok wiedzy specjalistycznej, doświadczenia oraz umiejętności praktycznych, stanowiących fundament wykonywania zawodu, coraz bardziej potrzebne są umiejętności psychospołeczne, zwane właśnie kompetencjami miękkimi. Będą one korzystnie wpływać na jakość wykonywanych usług i na unikniecie błędów oraz potencjalnych nieporozumień w relacji miedzy dietetykiem a pacjentem.
  Część teoretyczna
  – przedstawienie kompetencji miękkich poświęcony zagadnieniom stresu, kontroli negatywnych emocji, budowania pewności siebie, asertywności w kontaktach z pacjentami i współpracownikami.
  Część praktyczna:
  – jak przeprowadzić pierwszą konsultację, by pomyślnie zachęcić do wykorzystania rozwiązania badań genetycznych w dobraniu diety,
  – przedstawienie raportu pacjentowi; jak w komfortowej atmosferze przedstawić raport badań genetycznych.
  – Rola motywacji w dietoterapii. Jak wydobywać i wzmacniać motywację w pracy z pacjentem?

  IV. PROWADZĄCY:
  NOEMI LIPNICKA – Założycielka firmy NSL Genetics zajmującej się szkoleniami i pośrednictwem w usługach medycznych. Absolwentka Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, mgr biotechnologii medycznej. Doktorantka Nauk o Zdrowiu na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym.
  Zajmuję się propagowaniem medycyny personalizowanej w środowisku medycznym oraz propagowaniem świadomości zdrowotnej wśród pacjentów.
  Odpowiedzialność za zmiany, które związane są z pracą służb medycznych i dietetyków, wiedza i uważność, mobilizują do poszukiwań odpowiednich i kompetentnych narzędzi pracy. Obecnie wprowadza na rynek polski nowoczesną diagnostykę genetyczną, by ułatwić dietetykom kontakt i pracę z pacjentem.
  MONIKA MILTON – Absolwentka Akademi Leona Koźmińskiego na kierunku marketingu i zarządzania, specjalizacji psychologii zachowań konsumenckich. Ukończyła także Studium Zarządzania Działem Handlowym, Studium Zarządzania Wizerunkiem Przedsiębiorstwa oraz podyplomowe studia na kierunku Coaching i Trener Biznesu.

  Opłata: 500 PLN dla członków Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków zniżka 25%
  (cena obejmuje certyfikat, materiały szkoleniowe, przerwę kawową)
  7 maja 2016 r. – Łódź
  Czas od 9:00 – 16:00
  NSL Genetics
  http://nslgenetics.pl/dietetycy/
  Pytania dotyczące szkolenia należy kierować do:
  Noemi Lipnicka, kontakt@nslgenetics.pl, tel.: 536966555

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...