Tabele odżywcze

Umieszczone w: Sprawy Zawodowe

 • Anonymous dnia #10700

  Witajcie,

  Proszę o pomoc – gdzie w internecie znaleźć można możliwie najbardziej kompletne tabele odżywcze?

  Anonymous dnia #11502

  Jeśli chodzi o internet to część znajdziesz tu: http://encyklopedia.pwn.pl/haslo.php?id=447124

  Anonymous dnia #11503

  Cześć, jest dostępne nowe wydanie tabel “Wartość odżywcza wybranych produktów spożywczych i typowych potraw” ładne pachnące i z atrakcyjna okładką :)

  Anonymous dnia #11504

  Witam, jestem w trakcie pisania pracy inżynierskiej i potrzebuję informacji dotyczących jabłka, pomarańczy i grejpfruta. Dokładnie wartość odżywczą i dzienne zapotrzebowanie. Będę wdzięczna jeśli ktoś ma materiały i podzieli się nimi.

  Anonymous dnia #11505

  Hanna Kunachowicz “Tabele składu i wartości odżywczej żywności” lub wersja skrócona “Wartość odżywcza wybranych produktów spożywczych i typowych potraw” – tutaj znajdziesz wartość odżywczą.
  Jeśli chodzi o zapotrzebowanie to sprecyzuj pytanie bo nie ma czegoś takiego jak dzienne zapotrzebowanie na jabłka, grejpfruty czy pomarańcze.

  Anonymous dnia #11506

  a poleci ktoś jakąś stronę o zdrowym odżywianiu:)? w dzisiejszych czasach to trudne ale zdrowa żywność powinna być promowana wśród dzieci i młodzieży :)

  Anonymous dnia #11507

  @mikus wrote:

  a poleci ktoś jakąś stronę o zdrowym odżywianiu:)? w dzisiejszych czasach to trudne ale zdrowa żywność powinna być promowana wśród dzieci i młodzieży :)

  Dietetycy.org.pl :twisted:

  Anonymous dnia #11508

  A to jest pewne? Może są inne pomysły?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...