Udzielanie porad dietetycznych w domu


 • Participant
  Ewelina dnia #16077

  Witajcie, moja sytuacja jest dość nietypowa, skończyłam studia na zupełnie innym kierunku nie zwiazanym z dietetetyką(Turystyka), wcześniej skończyłam technikum gastronomiczne o specjalnosci dietetyk i zawsze się tą tematyką interesowałam,obecnie pracuję jako dietetyk w Naturhouse, chciałabym swoją wiedzę poszerzać i wiąże swoją przyszłość z pracą dietetyka. Myślę teraz o studiach podyplomowych na kierunku dietetyka. Czy ktoś orientje się czy po takich studiach mogłabym potem dodatkowo udzielać porad dietetycznych w domu?


  Participant
  Fit Paula dnia #16229

  Z tego co wiem nie ma regulacji prawnych, które by Ci tego zabraniały. Przeanalizuj raczej program tych studiów czy dadzą ci potrzebną WIEDZĘ. Bo studia studiom nierówne…


  Participant
  Teresa Polan dnia #18738

  Kwestia porad dietetycznych to Twoja indywidualna sprawa, możesz świadczyć takie usługi, aczkolwiek zarejestrowana działalność daje lepszą rację bytu. Skoro swoją przyszłość i dalszą edukację wiążesz z tematem dietetyki z pewnością nic nie stoi na przeszkodzie w kontynuacji poszerzania wiedzy. Trendy są coraz to nowsze, więcej mitów, różne fakty toteż proces pozyskiwania informacji jest nieprzerwany. Po ukończeniu studiów podyplomowych z pewnością zadowoli Cię dodatkowa specjalizacja.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...