Udzielanie porad dietetycznych w domu

 • Ewelina
  Participant
  Ewelina dnia #16077

  Witajcie, moja sytuacja jest dość nietypowa, skończyłam studia na zupełnie innym kierunku nie zwiazanym z dietetetyką(Turystyka), wcześniej skończyłam technikum gastronomiczne o specjalnosci dietetyk i zawsze się tą tematyką interesowałam,obecnie pracuję jako dietetyk w Naturhouse, chciałabym swoją wiedzę poszerzać i wiąże swoją przyszłość z pracą dietetyka. Myślę teraz o studiach podyplomowych na kierunku dietetyka. Czy ktoś orientje się czy po takich studiach mogłabym potem dodatkowo udzielać porad dietetycznych w domu?

  Fit Paula
  Participant
  Fit Paula dnia #16229

  Z tego co wiem nie ma regulacji prawnych, które by Ci tego zabraniały. Przeanalizuj raczej program tych studiów czy dadzą ci potrzebną WIEDZĘ. Bo studia studiom nierówne…

  Teresa Polan
  Participant
  Teresa Polan dnia #18738

  Kwestia porad dietetycznych to Twoja indywidualna sprawa, możesz świadczyć takie usługi, aczkolwiek zarejestrowana działalność daje lepszą rację bytu. Skoro swoją przyszłość i dalszą edukację wiążesz z tematem dietetyki z pewnością nic nie stoi na przeszkodzie w kontynuacji poszerzania wiedzy. Trendy są coraz to nowsze, więcej mitów, różne fakty toteż proces pozyskiwania informacji jest nieprzerwany. Po ukończeniu studiów podyplomowych z pewnością zadowoli Cię dodatkowa specjalizacja.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...