[Warszawa] Dietetyk – Mój Dietetyk

 • Aleksandra Neubauer
  Participant
  Aleksandra Neubauer dnia #25627

  Poradnia dietetyczna Mój Dietetyk, prowadząca ponad 30 gabinetów dietetycznych, poszukuje w Warszawie (na terenie: Białołęka, Targówek, Praga Północ, Praga Południe, Rembertów, Wesoła i Wawer) DIETETYKA do samodzielnego prowadzenia gabinetu pod marką Mój Dietetyk. Oferujemy współpracę partnerską na zasadzie franczyzy.

  Kogo szukamy?

  – Osoby z wykształceniem kierunkowym z zakresu dietetyki, doświadczenie w pracy jest mile widziane.
  – Franczyzobiorca powinien być osobą przedsiębiorczą, zorientowaną na sukces, zdecydowaną na dokonanie inwestycji i prowadzenie własnego gabinetu. Konieczne jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej (pomagamy w rozpoczęciu prowadzenia działalności).
  – Posiadanie albo wynajęcie lokalu z poczekalnią o minimalnej powierzchni 20 m2 bez konieczności posiadania witryny, może być na przykład wynajęty gabinet w przychodni.
  – Od franczyzobiorcy wymagamy pełnego stosowania naszych standardów oraz przestrzegania procedur ujętych w materiałach operacyjnych naszej firmy (między innymi zakazu sprzedaży suplementów).
  – Pozostajemy otwarci na nowe propozycje i sugestie zmian.
  – Potrzebna jest biegła znajomość obsługi komputera przynajmniej z zakresu poczty internetowej i aplikacji biurowych.

  Nasze wsparcie:

  – Zapewniamy wyłączność geograficzną na określoną strefę.
  – Stawiamy na długotrwałą współpracę polegającą na pomocy w stworzeniu profesjonalnej poradni dietetycznej.
  – Gwarantujemy dwu lub trzydniowe szkolenie wstępne w naszych poradniach w Trójmieście z zakresu prowadzenia konsultacji dietetycznych,układania jadłospisów, coachingu, prowadzenia cateringu dietetycznego oraz pracy z dziećmi.
  – Użyczamy znak towarowy rozpoznawalnej marki ze świetną renomą.
  – Prowadzimy pełne doradztwo marketingowe.
  – Gwarantujemy odpowiednią prezentację na naszej stronie internetowej oraz indywidualną podstronę http://www.warszawa.mojdietetyk.pl i stałe aktualizacje serwisu internetowego poradni.
  – Służymy doradztwem i pomocą przy urządzeniu poradni.
  – Zapewniamy sprawdzony model biznesowy.

  Czas rekrutacji: do 31.07.2017

  CV ze zdjęciem prosimy przesyłać do 31.07.2017 roku na adres: franczyza@mojdietetyk.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Franczyzobiorca do poradni Warszawa 2017″ Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...