Wspomagacze odchudzania

 • Anonymous dnia #10686

  Proste pytanie – który suplement wspomagający odchudzanie warty jest polecenia? Szum informacyjny z reklam jest olbrzymi, więc dobrze wiedzieć, co myślą inni…

  Anonymous dnia #11349

  Ja słyszałam o termogenikach. To coś chyba na granizy lealności bo pytałam nawet w sklepie z odżywkami dla sportowców i to jest towar “spod lady”. Podobno powodują wzrost temperatury – taki permanentny stan podgorączkowy i dzieki temu że organizm musi generować ciepło spala kalorie. Nie sądzę żeby to było zdrowe ale ponoć jest bardzo skuteczne.

  Anonymous dnia #11350

  “Termogeniki” nie są towarami “spod lady”. Najczęsciej są to miksy różnych ekstraktów roślinnych. Chyba, że ktoś sprowadza z Kanady z dodatkiem efedryny lub np. USA z Johimbiną itp.

  Anonymous dnia #11351

  A jest to zdrowe dla osób, które mają nadciśnienie?

  Anonymous dnia #11352

  a ja polecam naturalny i zdrowy wspomagacz odchudzania, Yerba Mate. Przyspiesza ona przemianę materii, działa pobudzająco i rozgrzewająco, lekko podnosi ciśnienie krwi. Yerba sama w sobie przyspiesza przemiane materii a jest też sporo takich z dodatkami ziołowymi dla odchudzających się np http://yerbomania.pl/shop/yerba-mate-ziolowa/selecta-silhouet-500g-detail.html?lang=pl ;)

  Anonymous dnia #11356

  Też bym chyba wolała jakiś naturalny specyfik. Nie wiem może spirulina?chociaż troszkę kosztuje, ale podobno świetnie działa

  Anonymous dnia #11355

  a ja poszłabym po prostu do jakiegoś dietetyka, który zrobiłby mi badania i ustalił skuteczną dietę na tyle, że suplementy nie byłyby mi potrzebne. Zresztą tak zrobiłam i widzę efekty :)

  Anonymous dnia #11354

  Mi mój dobry profesor powiedział kiedyś że najlepszych wspomagaczem jest woda..

  Anonymous dnia #11353

  spirulina jest dobra dla rybek akwariowych -chętnie ją jedzą :) a jeśli chodzi o wspomaganie odchudzania – gdyby zastąpić nią resztę posiłków – może by i odchudzała :) spirulina działa tak samo dobrze na odchudzanie co liście dębu i suszone kłącza perzu :)) odpuśćcie sobie i nie wpuszczajcie się w koszty

  Anonymous dnia #11357

  Moim zdaniem dobry suplement diety nie jest zły, ale to musi być dodatek do zdrowej, dobrze zbilansowanej diety oraz aktywnego wypoczynku. Po prostu trzeba się odchudzać z głową.

  Anonymous dnia #11364

  surowa dieta – raw food

  Anonymous dnia #11363

  Najlepszy wspomagacz odchudzania to dieta i ruch :) Kropka.

  Anonymous dnia #11361

  Ja nie wspomagam się niczym, jem to co zalecił dietetyk i ćwicze 3 razy w tygodniu, pomaga!

  Anonymous dnia #11362

  I to właśnie jest dobre podejście :)

  Anonymous dnia #11360

  Nie ma magicznych suplementów. Najlepiej ograniczyć je do zera, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na dietę.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...