zdrowe odchudzanie

 • Anonymous dnia #10811

  Witam. Prunije sie odchudzic ale ze wzgledu ma uczelnie jestem caly dzien poza domem a moje posilki w ciagu dnia to paczki czekolady i jogurty. Niedtety prowadze siedzacy tryb zycia. W ostatnim czasie przytylam 6 kg. Zapisalam sie raz dziennie na zumbe ale malo mi to pomaga. Prosze o pomoc co jesc jak zastapic slodycze i przykladowy jadlospis.

  Anonymous dnia #12090

  Cześć,

  Głowa do góry. Z tego co piszesz najlepiej zacząć od metody małych kroków i naprawić te przekąski i zobaczyć jak sprawa się potoczy. Może to razem z aktywnością fizyczną (nie rezygnuj z niej, dodaj spacery jak się ociepli!) wystarczy.

  Niestety przekąski, które wybierasz są bardzo kaloryczne – szczególnie jeśli oprócz czekolad jesz różnego typu jogurciki owocowe – w tym te pitne. Spróbuj zamienić to na na przykład zamienniki niskokaloryczne (poświęć na początek trochę czasu w sklepie żeby zobaczyć co ma ile kalorii i wybierz to, co ma mniej). Spróbuj włączyć przekąski owocowe – może uda Ci się zabrać ze sobą taki lunchbox? To zaspokoi Twój żołądek a nie obciąży talii ;-)

  Anonymous dnia #12091

  mam 17 lat ważę 100 kg i mam 172 cm wzrostu pilnuję diety ale to nie bardzo pomaga niedawno lekarze stwierdzili u mnie epilepsję i nie mogę ćwiczyć na wf co mam zrobić by schudnąć pomocy :cry:

  Anonymous dnia #12092

  Ewelina, ważne jest, abyś wykonywała wysiłek fizyczny o niskiej intensywności i to sporo :)

  Zamiast wf wyjdź na spacer, żwawym krokiem pospaceruj sobie z 45min-1h, wyjdzie Ci to lepiej na zdrowie niż wf w szkole :)

  Anonymous dnia #12093

  6 kg to sporo. Powinnaś więcej się ruszać i wprowadzić porządne nawyki żywieniowe. Pewnie to co ci przybyło wynika z tego, że odkładają ci się produkty nietrawione przez twój organizm. Zrób sobie testy co możesz jeść a czego nie jeść.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Loading...