TiqDiet: nowoczesne rozwiązanie dla dietetyków w przystępnej cenie!

Premiera TiqDiet zbliża się wielkimi krokami. Jest to pierwsze na świecie rozwiązanie wspierające tworzenie nowych nawyków żywieniowych. Na stronie www.tiqdiet.pl znajdują się najnowsze szczegóły na temat tej platformy, a od teraz, również aktualny cennik.

TiqDiet to nowoczesny program przeznaczony dla dietetyków oraz ich podopiecznych. Jako podstawę dietetycy otrzymają do użytku innowacyjną platformę do zarządzania danymi swoich pacjentów, do której będą mieli dostęp z każdego komputera z dostępem do internetu. Dietetycy będą mieli łatwy wgląd w historię wizyt, zapiszą stworzony przez siebie wywiad, w szybki sposób dodadzą pomiary oraz stworzą jadłospisy i długofalowe cele diety. Innowacyjne rozwiązanie TiqDiet wzbogaci pracę dietetyka o szybką i przejrzystą komunikację z pacjentem.

Dla pacjentów stworzona została aplikacja na smartfony, w której widoczny będzie aktywny i łatwo dostępny plan diety. Przyjazne powiadomienia przypomną pacjentowi o zaplanowanych założeniach dotyczących posiłków, zażycia suplementów,listy zakupów, przyrządzeniu posiłku czy aktywności fizycznej. Pacjent, odznaczając na swoim telefonie kolejne, wykonane zalecenia, będzie na bieżąco widział swój postęp. Z drugiej strony dietetyk będzie mógł w czasie rzeczywistym obserwować, jak podopieczni radzą sobie ze stosowaniem się do jego zaleceń. Kontakt, dietetyka z pacjentem, wesprze wygodny i bezpośredni komunikator. Warto dodać, że aplikacja na smartfony będzie także umożliwiała pacjentom wyszukanie dietetyka i nawiązanie z nim współpracy.

3

W naszym rozwiązaniu nie chodzi o nadzór i śledzenie – wyjaśnia Michael Kacprzak, pomysłodawca TiqDiet – ale o motywację i budowanie poprawnych nawyków żywieniowych swoich pacjentów. Głównym źródłem motywacji dla podopiecznych jest pokazywanie im  małych, ale widocznych zmian, które zachodzą przy każdym działaniu. Ponadto budujące jest  poczucie, że po drugiej stronie jest żywa osoba (dietetyk), której również zależy na osiągnięciu wspólnego sukcesu. Wyniki prezentowane są na czytelnych i intuicyjnych wykresach, które dynamicznie zmieniają się, gdy tylko Pacjent zaznaczy wykonane zalecenia.

A jak wyglądają ceny tego rozwiązania? TiqDiet będzie dostępny w czterech planach. Im dłuższy okres abonamentowy, tym niższa cena za pojedynczy miesiąc. W planie rocznym oszczędza się aż 600 zł, a koszt jednego miesiąca to tylko 47 zł netto. Aplikacja mobilna dla pacjentów będzie do pobrania za darmo na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Wszystkie dostępne plany mają dokładnie taką samą bogatą gamę funkcjonalności dla nieograniczonej liczby pacjentów. Najlepsze na deser… każdy użytkownik będzie mógł korzystać z pełnej wersji TiqDiet, budować bazę pacjentów, tworzyć jadłospisy oraz motywować swoich pacjentów w niespotykany dotąd sposób przez pierwsze 14 dni za darmo.

Zobacz również

cennik

Na stronie www.tiqdiet.pl zapisanie się na liście oczekujących gwarantuje otrzymanie  informacji dotyczącej premiery programu. Osoby te jako pierwsze, jeszcze tej wiosny, będą mogły zacząć pracować i zmieniać życie ludzi na lepsze z TiqDiet.