VORTUMNUS Marchew i Jabłko

Avatar photo

#JESTEMFIT

Vortumnus to marka, która jest mocno związana z przetwórstwem owocowo-warzywnym. Ta firma z Podkarpacia może być znana wielu z Was ze słoików z ogórkami, pieczarkami, dżemów, etc. Niedawno na rynek trafiła nowość – seria „#JESTEMFIT”.

W zamierzeniu producenta ma być to łatwa do wykorzystania przekąska – mogąca konkurować z sałatkami. Na ogół patrzymy na gotowe produkty w słoikach z podejrzliwością, bo przecież często nie są nazbyt zdrowe. I to chyba stało się argumentem dla Vortumnusa, aby w swoich słoikach z nowej serii zamknąć produkty bez:

  • cukru
  • soli
  • octu
  • konserwantów

Produkt zachowuje przydatność do spożycia na okres roku (jest pasteryzowany). W wersji marchewka i jabłko znajdziemy oprócz tytułowych produktów (po 30% składu), także wodę z własnych ujęć głębinowych oraz zagęszczony sok owocowy. Sok ten powstaje z cytryny, jabłek i winogron).

Czy warto się skusić? Na pewno to ciekawa alternatywa dla zabieganych osób, które nie chcą rezygnować ze swoich pięciu porcji warzyw i owoców. Smak mnie zainteresował – jest trochę inny od tego, co sama bym przygotowała w domu – ale niewątpliwie może przypaść do gustu.

Kalorie:

100 gram produktu zawiera:

Zobacz również
mleko owsiane

60 kcal / 3,0% GDA*

*dla zapotrzebowania 2000 kcal dziennie