XII Międzynarodowe Forum Suplementów Diety

Avatar photo

Zapraszamy Państwa do udziału w XII Międzynarodowym Forum Suplementów Diety, które odbędzie się w dniach 16-17 listopada br. w Centrum Bankowo Finansowym Nowy Świat w Warszawie (ul. Nowy Świat 6/12).

Podczas nadchodzącej Konferencji poruszone zostaną kwestie jakości i bezpieczeństwa suplementów diety, zastosowania probiotyków i medycznej marihuany w schorzeniach różnego typu, poznamy aktualne doniesienia na temat suplementacji kobiet w ciąży oraz zagrożenia i korzyści suplementacji wśród dzieci i młodzieży.  Zmierzymy się także z problemem interakcji suplementów diety
z żywnością. Zaproszeni Goście w swoich wystąpieniach przedstawią najnowsze wyniki badań odnośnie wartości odżywczej oraz oddziaływania, dotąd niepozornych, składników pokarmowych na stan zdrowia i samopoczucia człowieka.

Konferencja zakończona zostanie dyskusją, gdzie Przedsiębiorcy oraz Specjaliści z branży suplementów diety wymienią się poglądami i zmierzą z aktualnymi problemami zgłaszanymi przez sektor usługodawców i producentów suplementów diety. Do udziału w debacie i zabranie głosu zachęcamy również Państwa.

Wśród zaproszonych Ekspertów są m.in.:

Barbara Jaworska-Łuczak
Wiceprezes ds. Produktów Biobójczych, Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych,
Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

prof. zw. dr hab. n. farm. Anna Malm
Dziekan Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

prof. dr hab. Bożena Waszkiewicz-Robak
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

Ewa Jankowska
Prezes Zarządu Polskiego Związku Producentów Leków bez Recepty PASMI

Zobacz również
pcos dieta

Irena Rej
Prezes Izby Gospodarczej „Farmacja Polska”

prof. dr hab. n. med. Andrzej Wojtyła
Senator RP IX Kadencji, były Główny Inspektor Sanitarny

Jolanta Bilińska
Prezydent The International Alliance of Patients Organizations (IAPO)

Więcej informacji dotyczących przebiegu Konferencji wraz z formularzem rejestracyjnym, dostępne są na stronie: http://forum.suplementy-diety.edu.pl/2017/