Teraz czytasz
Zapowiedź: Jedz dla dwojga, nie za dwoje (PZWL)

Zapowiedź: Jedz dla dwojga, nie za dwoje (PZWL)

Już wkrótce na rynku wydawniczym pojawi się nowa pozycja Wydawnictwa Lekarskiego PZWL – poradnik dla kobiet w ciąży “jedz dla dwojga, nie za dwoje” autorstwa Anny Rogulskiej.

pzwlKsiążka dotyczy kluczowego momentu w życiu, gdy prawidłowe odżywianie jest niezbędne do tego, by zapewnić prawidłowy rozwój płodu – ale również jego zdrowie już po narodzinach i do tego, by przyszła mama przeszła przez ciążę zdrowa. Sama autorka zachęca do tego, by po książkę szczególnie sięgnęły kobiety, które macierzyństwo mają w planach – aby odpowiednio wcześniej zmieniły swój tryb życia.

Publikacja pojawia się w formie poradnika, który ma za zadanie przygotować kobietę do ciąży i zgodnie z kolejnymi jej etapami kształtować prawidłowo zbilansowaną dietę. Pojawią się tam też przepisy i przykładowy jadłospis. Znajdą się również odpowiedzi na najczęstsze żywieniowe dylematy i problemy kobiet ciężarnych. Jak pisze sama autorka w przedmowie: “oparłam się na obowiązujących aktualnych wytycznych, popartych naukowo zweryfikowanymi ustaleniami. Dobierając zagadnienia szczegółowe, kierowałam się doświadczeniem, które zawdzięczam moim podopiecznym.”

Książka ukaże się na rynku już w drugiej połowie sierpnia.

Zobacz również
najlepsze masło

Brak ocen

Proszę oceń

Scroll To Top