DietPerfekt

Platforma DietPerfekt została stworzona w ścisłej współpracy z czynnymi zawodowo dietetykami o długoletniej praktyce. Zadaniem platformy DietPerfekt jest nie tylko pomoc w układaniu i bilansowaniu jadłospisów ale kompleksowe podejście do pacjenta w gabinecie dietetycznym. To co wyróżnia Platformę DietPerfekt, to możliwość prowadzenia żywieniowego dorosłych, ciężarnych oraz dzieci. W programie znalazły się rozbudowane formularze do sporządzenia kompleksowego wywiadu żywieniowego. Ponadto można nanosić wiele notatek opisujących dane zebrane podczas trwania wizyty. Wprowadzając dzienniczek żywieniowy pacjenta do DietPerfekt można precyzyjnie obliczyć cały jadłospis i wyłowić nieprawidłowości.

Dodatkowo program automatycznie generuje opisy oceniające dotychczasowe odżywianie podopiecznego. Twórcy programu zbudowali ogromną bazę produktów, bo aż 12000, co w porównaniu do programów starszego typu daje bardzo duży komfort pracy. Warto również nadmienić, że Platforma DietPerfekt posiada Nową Bazę IŻŻ. W programie dostępnych jest ponad 10 000 potraw, których bazę można przeszukiwać na 56 różnych sposobów.

Wydawany plan dietetyczny zawiera  nie tylko spersonalizowany jadłospis ale również listy zakupów, listy zamienników produktowych, analizę dotychczasowego sposobu odżywiania się i oczywiście pomiar masy i składu ciała.

Przejdź do strony: http://platformadladietetyka.pl/