Dołącz do grona autorów dietetycy.org.pl

Publikuj jako autor jeśli zależy Ci na:

 • Budowie swojego wizerunku jako eksperta z zakresu dietetyki (zyskujesz swój profil autora)
 • Daniu się znaleźć potencjalnym osobom zainteresowanych Twoimi usługami
 • Promocji pewnych nurtów dietetyki, swoich inicjatyw
 • Dotarciu ze swoim artykułem do tysięcy użytkowników naszego serwisu (200-300 tysięcy miesięcznie!) – dietetyków, fascynatów zdrowego żywienia i potencjalnych klientów, powitamy Cię z otwartymi ramionami.
Zapytaj o szczegóły

Najczęściej zadawane pytania:

Jak się zgłosić?

 1. Napisz na adres redakcja@dietetycy.org.pl, że chciałbyś u nas publikować i wzbogać maila podstawowymi informacjami o sobie
 2. Odpiszemy w ciągu 24 godzin
 3. Ustalimy dalsze kroki

Jakie są wymogi wobec tekstu publikowanego w serwisie?

 1. Artykuł zgłaszany do publikacji na stronę dietetycy.org.pl powinien zawierać:
  1. wstęp
  2. główne omówienie zagadnienia
  3. podsumowanie lub wnioski.
 2. Objętość artykułu nie może być mniejsza nić 1000 wyrazów, nie ma zaś górnego limitu objętości treści
 3. Tekst artykułu powinien zawierać podział na paragrafy oraz śródtytuły zaś najważniejsze informacje powinny być wytłuszczone.
 4. Dane bibliograficzne/przypisy powinny być zgodne z systemem APA. Wytyczne  dostępne są na stronie: LINK
 5. Tekst artykułu powinien być starannie opracowany językowo, stylistycznie, interpunkcyjnie, ortograficznie oraz gramatycznie

Czy moje kwalifikacje wystarczą do publikowania?

Do publikacji dopuszczamy autorów, którzy mają wyższe wykształcenie dietetyczne bądź są w trakcie studiów dietetycznych. Każdy tekst jest ponadto weryfikowany przez redakcję i korektora. Najlepszą metodą weryfikacji jest po prostu napisanie pierwszego tekstu, do czego gorąco zachęcamy!

Czy mogę zrealizować praktyki, staż, pisząc na dietetycy.org.pl?

Jak najbardziej. Posiadamy umowy z uczelniami medycznymi i uniwersytetami z całej Polski dotyczące takiej możliwości współpracy. Napisz do nas po szczegóły lub odwiedź tę stronę, która wszystko objaśnia: LINK

Wyślij maila zgłoszeniowego!

redakcja@dietetycy.org.pl

Wyślij mail zgłoszeniowego!

Poznaj naszych najaktywniejszych autorów:

Avatar photo

dr Justyna Bylinowska

Redaktor naczelna portalu Dietetycy.org.pl. Doświadczony wykładowca akademicki i szkoleniowiec. Autor licznych artykułów w prasie branżowej oraz naukowej. Udziela wypowiedzi eksperckich w mediach. redakcja@dietetycy.org.pl

Avatar photo

Małgorzata Wilkowska

Magister dietetyki. Dietetyk, edukator i copywriter. Absolwentka WSR w Warszawie oraz UM w Białymstoku. Prowadzi autorską stronę "DietoŚwiat". Udziela wypowiedzi eksperckich. Kontakt mailowy: mwilkowska@dietoswiat.pl

Avatar photo

Mateusz Grabda

Licencjonowany dietetyk, ukończył kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny, copywriter. Zainteresowania: dietetyka sportowa, choroby rzadkie i nowotworowe.

Avatar photo

Izabela Florczak

Dietetyk kliniczny. Główne zainteresowania: dietetyka sportowa, dietetyka leczenia otyłości, psychodietetyka oraz sport. Motto: Największe wynagrodzenie dostaniesz za pracę nad samym sobą. Kontakt: florczak.dietetyk@gmail.com

Avatar photo

Anna Redzynia

Magister Dietetyk, specjalista ds. jakości żywności, audytor HACCP

Avatar photo

Aneta Łabędź

Magister Dietetyki. Dietetyk, kucharz. Amator zdrowej kuchni, wypieków, biegania oraz swingu.

Avatar photo

dr Aleksandra Szulc

Doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii (Uniwersytet Szczeciński) i absolwentka trzysemestralnych studiów podyplomowych na kierunku usługi żywieniowe i dietetyka (Akademia Morska w Gdyni). Zdobyła certyfikaty: trener personalny oraz coaching dietetyczny. Wyróżniona w konkursie „Nauka i praktyka w zawodzie dietetyka”, organizowanym przez Akademię Dietetyki.

Avatar photo

Aleksandra Żyłowska

Absolwentka studiów z obszaru żywności, żywienia i dietetyki. Zwolenniczka prostej, zdrowej kuchni i świadomych wyborów w codziennym odżywianiu. Do moich głównych zainteresowań należy leczenie i wspomaganie leczenia chorób poprzez właściwe jedzenie, a także psychologiczne aspekty odżywiania i budowanie trwałych zmian nawyków żywieniowych. Uważam, że edukacja żywieniowa jest bardzo istotna, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Chętnie podejmuję się prowadzenia tego typu zajęć.

Avatar photo

Barbara Zielonka

Dietetyk, absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w poradniach dietetycznych, oddziałach szpitalnych dla dzieci i dorosłych. Interesuję się edukacją żywieniową, nadwagą i otyłością oraz żywieniem dzieci w wieku 0-3lat.

Avatar photo

Katarzyna Patyk

Prowadzi poradnię "Proporcja" w Chełmku i Bieruniu. Absolwentka kierunku dietetyka Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim. Żywność, żywienie, zdrowe odżywianie, stały się jej hobby. Cały czas poszukuje nowinek naukowych ze świata dietetyki, rozwija swoje umiejętności, bo jak pisze - w dietetyce tak jak w innych dziedzinach wszystko ciągle idzie do przodu.

Avatar photo

Marta Kraśnicka

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku pielęgniarstwo Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie studentka dietetyki Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Pasjonatka kulinarna. Miłośniczka książek oraz muzyki techno.

Avatar photo

Patrycja Surmela

Dyplomowany dietetyk oraz technolog żywności. Moje zainteresowania to głównie dietetyka sportowa, a także mikrobiom człowieka. W wolnym czasie chodzę na siłownię, biegam oraz gotuję. Jestem osobą otwartą i chętnie próbuje swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Moja nowa pasja to bouldering. Prowadzę bloga "Healthy Fit Place", gdzie można znaleźć dużo ciekawych informacji ze świata dietetyki.