Kursy dietetyczne

uczysz się kiedy chcesz
szkolenie dietetyczne z certyfikatem
bezpieczna płatność

Tylu dietetyków jest już z nami:

6573

Te kursy dietetyczne online znajdziesz tylko u nas:

Jak zacząć tę przygodę?

Dostęp do Klubu otrzymujesz, rejestrując się za darmo pod poniższym linkiem. Możesz też skorzystać z formularza konkretnego szkolenia z powyższej listy, jeśli już wybrałeś kurs dietetyczny, który szczególnie Cię zainteresował. Wtedy przeprowadzimy Cię przez proces rejestracji i pierwszego logowania do Klubu.

Jesteś gotowy na nasze wyzwanie?

Klub Doskonalenia Dietetyków to nie miejsce, w którym znajdziesz kolejne szkolenie czy kurs, po którym pozostaje w głowie jedynie mgliste wspomnienie jego odbycia.

Chcemy, żebyś od dzisiaj zmienił swoje podejście do doskonalenia swoich umiejętności dietetycznych. Chcemy, żebyś poczuł, że Twoja wiedza praktyczna rośnie każdego dnia. Co więcej, mamy sprawdzoną metodę, która Ci w tym pomoże. Platforma jest dostępna przez komputer oraz aplikację. Dzielimy się w niej wszystkim, co jest potrzebne do rozwoju Twojej kariery. Zalecenia, badania, kalendarium wydarzeń z całej Polski, oferty pracy w dietetyce, nowości naukowe, dyskusje branżowe.

Kursy dietetyczne online, które naprawdę uczą

Nasze specjalistyczne kursy dietetyczne są opracowane przez praktyków poszczególnych dziedzin dietetycznych. Mają formę multimedialną, co zwiększy Twoje zaangażowanie, możliwość interakcji z treścią oraz kontaktu z prowadzącym. Wszystkie kursy są certyfikowane w formie e-dyplomu lub certyfikatu papierowego. Pełną ich listę, którą wciąż rozbudowujemy, znajdziecie poniżej.
Dołącz do Klubu >

Niezdecydowany? Najczęstsze pytania kursantów:

Który kurs dietetyczny wybrać?

Podczas wyboru kursu dietetycznego zwróć uwagę na spis treści, który znajdziesz w opisie szkolenia. Wszystkie dostępne u nas kursy mają dokładną listę tematów, których nauczysz się z materiałów.

Jak wygląda szkolenie online dla dietetyków?

Kursy dostępne są na naszej dostępnej po rejestracji platformie Klubu Doskonalenia Dietetyków. Materiał ma formę lekcji, często wzbogacanych o materiały video, quizy. Charakter danego kursu znajdziesz w opisie.

Czy kursy dają uprawnienia dla zawodu dietetyka?

Według planowanego projektu ustawy do wykonywania zawodu dietetyka będą wymagane studia. Oznacza to, że ŻADEN kurs nie może stanowić podstawy do wykonywania zawodu. Nasze szkolenia dedykowane są dietetykom, którzy chcą doskonalić swój warsztat i wiedzę.

Co znajdę w kursie, czego nie ma w książce i na studiach?

Bardzo dobre pytanie. Kursy na naszej platformie wyróżnia to, że przygotowane są przez osoby, które zawodowo zajmują się konkretnymi przypadkami, schorzeniami. Tak więc poza ogólnymi zalecaniami możecie liczyć na praktyczne porady, których tak bardzo brakuje na studiach.

Masz inne pytanie? Skorzystaj z poniższego formularza. Odpiszemy w 12 godzin!

Kontakt
Dołącz do Klubu >