E-KURS „Dieta w profilaktyce osteoporozy”

Certyfikowany kurs online dla dietetyków!

Osteoporoza to choroba, która diagnozowana jest najczęściej u osób powyżej 50. roku życia. Często utożsamiamy ją z chorobą wieku starczego, jednak w rzeczywistości wiele pacjentów pracuje nad jej rozwojem latami. Kompleksowe podejście do tematu prewencji osteoporozy i odpowiednie postępowanie dietetyczne jest kluczowe w skutecznym zapobieganiu nadmiernej utracie tkanki kostnej. Odpowiednia podaż wapnia w diecie to nie wszystko! Jak więc powinna wyglądać dieta ukierunkowana na profilaktykę osteoporozy? Przejdź kurs i zdobądź praktyczną wiedzę, którą z łatwością wykorzystasz w swojej pracy dietetyka.

Dowiedz się więcej

O prowadzącej - Katarzyna Szafraniec

Katarzyna Szafraniec

absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, dietetyczka Katarzyna Szafraniec specjalizująca się w żywieniu klinicznym i prowadzeniu edukacji żywieniowej.

Czy otrzymam certyfikat po zakończeniu szkolenia?

Po zakończeniu kursu napisz na adres redakcja@dietetycy.org.pl, aby otrzymać swój imienny e-certyfikat w formie pdf z podpisem. Istnieje również możliwość zamówienia wersji papierowej za dodatkową opłatą 25 zł (dostawa wliczona).

Czy zamiast płatności online mogę otrzymać pro formę?

Tak, prosimy o kontakt na adres redakcja@dietetycy.org.pl oraz podanie numeru NIP.

Jaki jest koszt szkolenia?

Koszt dostępu do szkolenia wynosi 249 zł. Dostęp do kursu otrzymasz automatycznie po dokonaniu płatności (potrzebować będziesz do tego karty). Kurs możesz odtworzyć na dowolnym urządzeniu (również na dedykowanej aplikacji!) po zalogowaniu do swojego konta klubu doskonalenia dietetyków. Dostęp do materiałów nie wygasa. Pełny regulamin usług znajdziesz tu: https://dietetycy.org.pl/regulamin-swiadczenia-uslug/.

Zaproszenie video (kliknij film poniżej):

Zapisz się do kursu! Szybka i bezpieczna płatność:

(po otrzymaniu płatności w ciągu 24h prześlemy e-mailem na adres podany przy płatności szczegóły dostępu do kursu – jeśli potrzebujesz PRO-FORMY dla płatności tradycyjnej, napisz na adres redakcja@dietetycy.org.pl)