E-KURS „Żywienie osób starszych”

Certyfikowany kurs online dla dietetyków pracujących z seniorami!

Mamy przyjemność zaprosić Cię na wyjątkowy kurs online zatytułowany „Żywienie Osób Starszych”. W świecie, gdzie populacja osób starszych ciągle rośnie, zdobycie umiejętności związanych z ich prawidłowym żywieniem może być kluczowe dla Twojej praktyki zawodowej.

Oto co Cię czeka:

  • Wiedza i doświadczenie: kurs jest prowadzony przez Małgorzatę Miężał, która zdobyła praktyczne doświadczenie z dziedziny dietetyki i pracy z seniorami.
  • Najnowsze Informacje: Dzięki temu kursowi poznasz najnowsze standardy i zalecenia w zakresie żywienia seniorów.
  • Praktyczna Wiedza: Kurs jest zaprojektowany z myślą o praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy. Pomoże Ci to lepiej zrozumieć potrzeby żywieniowe osób starszych.
  • Certyfikat Ukończenia: Po ukończeniu kursu otrzymasz e-certyfikat, który będzie świadectwem Twojego zaangażowania i nowo nabytej wiedzy.

Dowiedz się więcej

O prowadzącej - mgr Małgorzata Miężał

mgr Małgorzata Miężał

Psychodietetyczka, dietetyczka i instruktorka fitness z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z seniorami. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz SWPS. W jej praktyce zawodowej kładzie nacisk na edukację żywieniową i uczenie, o tym jak prowadzić zdrowy styl życia niezależnie od wieku. Prywatnie uwielbia eksperymentować w kuchni, jest również propagatorką kultury kaszubskiej oraz rekreacji na świeżym powietrzu.

Czy otrzymam certyfikat po zakończeniu szkolenia?

Po zakończeniu kursu napisz na adres redakcja@dietetycy.org.pl, aby otrzymać swój imienny e-certyfikat w formie pdf z podpisem. Istnieje również możliwość zamówienia wersji papierowej za dodatkową opłatą 25 zł (dostawa wliczona).

Czy zamiast płatności online mogę otrzymać pro formę?

Tak, prosimy o kontakt na adres redakcja@dietetycy.org.pl oraz podanie numeru NIP.

Jaki jest koszt szkolenia?

Koszt dostępu do szkolenia wynosi 289 zł.

Dostęp do kursu otrzymasz automatycznie po dokonaniu płatności (potrzebować będziesz do tego karty). Kurs możesz odtworzyć na dowolnym urządzeniu (również na dedykowanej aplikacji!) po zalogowaniu do swojego konta klubu doskonalenia dietetyków. Dostęp do materiałów nie wygasa. Pełny regulamin usług znajdziesz tu: https://dietetycy.org.pl/regulamin-swiadczenia-uslug/.


Zaproszenie video (kliknij film poniżej):

Zapisz się do kursu! Szybka i bezpieczna płatność:

(po otrzymaniu płatności w ciągu 24h prześlemy e-mailem na adres podany przy płatności szczegóły dostępu do kursu – jeśli potrzebujesz PRO-FORMY dla płatności tradycyjnej, napisz na adres redakcja@dietetycy.org.pl)