Wybrani autorzy artykułów na dietetycy.org.pl

Avatar photo

dr Justyna Bylinowska

Redaktor naczelna portalu Dietetycy.org.pl. Doświadczony wykładowca akademicki i szkoleniowiec. Autor licznych artykułów w prasie branżowej oraz naukowej. Udziela wypowiedzi eksperckich w mediach. redakcja@dietetycy.org.pl

Avatar photo

Małgorzata Wilkowska

Magister dietetyki. Dietetyk, edukator i copywriter. Absolwentka WSR w Warszawie oraz UM w Białymstoku. Prowadzi autorską stronę "DietoŚwiat". Udziela wypowiedzi eksperckich. Kontakt mailowy: mwilkowska@dietoswiat.pl

Avatar photo

Mateusz Grabda

Licencjonowany dietetyk, ukończył kierunek na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Trener personalny, copywriter. Zainteresowania: dietetyka sportowa, choroby rzadkie i nowotworowe.

Avatar photo

Izabela Florczak

Dietetyk kliniczny. Główne zainteresowania: dietetyka sportowa, dietetyka leczenia otyłości, psychodietetyka oraz sport. Motto: Największe wynagrodzenie dostaniesz za pracę nad samym sobą. Kontakt: florczak.dietetyk@gmail.com

Avatar photo

Anna Redzynia

Magister Dietetyk, specjalista ds. jakości żywności, audytor HACCP

Avatar photo

Aneta Łabędź

Magister Dietetyki. Dietetyk, kucharz. Amator zdrowej kuchni, wypieków, biegania oraz swingu.

Avatar photo

dr Aleksandra Szulc

Doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii (Uniwersytet Szczeciński) i absolwentka trzysemestralnych studiów podyplomowych na kierunku usługi żywieniowe i dietetyka (Akademia Morska w Gdyni). Zdobyła certyfikaty: trener personalny oraz coaching dietetyczny. Wyróżniona w konkursie „Nauka i praktyka w zawodzie dietetyka”, organizowanym przez Akademię Dietetyki.

Avatar photo

Aleksandra Żyłowska

Absolwentka studiów z obszaru żywności, żywienia i dietetyki. Zwolenniczka prostej, zdrowej kuchni i świadomych wyborów w codziennym odżywianiu. Do moich głównych zainteresowań należy leczenie i wspomaganie leczenia chorób poprzez właściwe jedzenie, a także psychologiczne aspekty odżywiania i budowanie trwałych zmian nawyków żywieniowych. Uważam, że edukacja żywieniowa jest bardzo istotna, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Chętnie podejmuję się prowadzenia tego typu zajęć.

Avatar photo

Barbara Zielonka

Dietetyk, absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w poradniach dietetycznych, oddziałach szpitalnych dla dzieci i dorosłych. Interesuję się edukacją żywieniową, nadwagą i otyłością oraz żywieniem dzieci w wieku 0-3lat.

Avatar photo

Katarzyna Patyk

Prowadzi poradnię "Proporcja" w Chełmku i Bieruniu. Absolwentka kierunku dietetyka Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim. Żywność, żywienie, zdrowe odżywianie, stały się jej hobby. Cały czas poszukuje nowinek naukowych ze świata dietetyki, rozwija swoje umiejętności, bo jak pisze - w dietetyce tak jak w innych dziedzinach wszystko ciągle idzie do przodu.

Avatar photo

Paulina Siast-Kuterba

Absolwentka CMUJ na kierunku dietetyka. Dietetyk na własnej działalności. Zainteresowania to diety eliminacyjne w alergiach/nietolerancjach. Prowadzi własny blog dietetyczno- kulinarny (www.nuterba.wordpress.com). Miłośniczka prawdziwego, domowego jedzenia.

Avatar photo

Patrycja Surmela

Dyplomowany dietetyk oraz technolog żywności. Moje zainteresowania to głównie dietetyka sportowa, a także mikrobiom człowieka. W wolnym czasie chodzę na siłownię, biegam oraz gotuję. Jestem osobą otwartą i chętnie próbuje swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Moja nowa pasja to bouldering. Prowadzę bloga "Healthy Fit Place", gdzie można znaleźć dużo ciekawych informacji ze świata dietetyki.

Oraz ponad 500 pozostałych!

Teksty, które czytasz na dietetycy.org.pl pisane są przez zaufanych dietetyków oraz studentów ostatnich lat studiów pod opieką redaktora. Wszystkie treści przechodzą przez podwójną korektę merytoryczną oraz językową.

Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: https://dietetycy.org.pl/dolacz-grona-autorow-dietetycy-org-pl/

Nasza polityka redakcyjna:

Na dietetycy.org.pl znajdziesz również teksty pisane we współpracy z wybranymi partnerami komercyjnymi. Wszystkie treści tego typu oznaczamy jako „artykuł sponsorowany”. Przechodzą one także przez proces weryfikacji merytorycznej zanim pojawią się na stronie.