Aplikacja InPost Fresh – jak ułatwia codzienne zakupy?

Codzienne zakupy w marketach czy sklepach spożywczych zabierają czas na dojazd i skompletowanie całej listy potrzebnych produktów. Obecnie istnieją wygodniejsze sposoby na kupno artykułów spożywczych jak np. zamawianie ich za pośrednictwem aplikacji InPost Fresh. Jak to działa?

Czym jest InPost Fresh?

InPost Fresh to aplikacja, dzięki której można zrobić zakupy spożywcze online z dostawą do automatu Paczkomat® lub pod wskazany adres przez kuriera. Do tego da się z niej skorzystać w każdym momencie i z każdego miejsca w kraju. Aplikacja jest prosta w użytkowaniu i posiada przyjazny interfejs, co ułatwia proces składania zamówień.

Oprogramowanie mobilne InPost Fresh umożliwia wybór produktów spośród szerokiej oferty ponad 30 tysięcy produktów. Za jej pośrednictwem można zamówić także artykuły dla zwierząt, kosmetyki oraz chemię gospodarczą. Co więcej, produkty cechują się najwyższą jakością i pochodzą zarówno ze sklepów osiedlowych, jak i z marketów Makro oraz Carrefour w wybranych miastach.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji InPost Fresh?

Korzystanie z aplikacji InPost Fresh jest niezwykle proste i wygodne dla użytkownika. Nie tylko ze względu na różne opcje dostawy, ale także przez możliwość szybkiej płatności BLIK i online.

Ponadto dokonując zakupów przez internet, można skorzystać z licznych zniżek, promocji, a także kodów rabatowych. Atutem, który należy przypisać aplikacji InPost Fresh, jest również gwarancja dostawy nawet następnego dnia. Dzięki temu kupujący ma pewność, że otrzyma produkty spożywcze na czas.

Dodatkowo aplikacja sprawia, że oszczędza się czas, który normalnie byłby przeznaczony na dotarcie do supermarketu, a więc na stanie w korkach, a potem w kolejkach w sklepie.

Zakupy online – jak je zrobić za pomocą InPost Fresh?

Twórcy InPost Fresh doskonale zdają sobie sprawę, że użytkownikowi zależy na szybkiej i sprawnej obsłudze aplikacji. Dlatego stworzyli przyjazny interfejs, który

Zobacz również

umożliwia swobodne i intuicyjne robienie zakupów. Aby skorzystać z aplikacji, wystarczy wykonać 6 kroków. Są to kolejno:

  1. Pobranie aplikacji InPost Fresh ze strony internetowej inpostfresh.pl na urządzenie mobilne.
  2. Rejestracja w aplikacji i zalogowanie się.
  3. Wpisanie adresu, pod który zakupy mają być dostarczone.
  4. Wybranie potrzebnych produktów.
  5. Opłacenie zamówienia BLIKIEM lub online.
  6. Odebranie produktów z automatu Paczkomat lub w domu bezpośrednio od kuriera.

InPost Fresh – dla kogo jest aplikacja?

Aplikacja InPost Fresh jest świetnym rozwiązaniem, gdy komuś ciągle brakuje czasu, aby zrobić zakupy w sklepie stacjonarnym. Zakupów online można dokonać praktycznie wszędzie, o ile ma się dostęp do internetu w telefonie czy tablecie. Dodatkowo opcja dostawy do automatu Paczkomat to wygoda dla tych, którym zależy na odebraniu paczki szybko i sprawnie np. w drodze z pracy do domu.

Aplikacja jest również dla osób ceniących sobie środowisko, a także ekologiczne i nowoczesne rozwiązania. Przykładem może być wybór dostawy do automatu Paczkomat, który ogranicza zużycie dwutlenku węgla aż do 75%. Oprogramowanie mobilne InPost Fresh łączy innowację z ekologią, dlatego jest tak chętnie instalowaną aplikacją, która cieszy się coraz większą popularnością.