Jak wyglądać szczupło w kostiumie kąpielowym?

Brak ocen

Coraz szybciej zbliża się okres wypadów nad jeziora, zalewy oraz wakacyjne wyjazdy nad morze. Co za tym idzie z szafy wygrzebać trzeba zapomniany przez zimę kostium kąpielowy. Jednak sam dobry strój kąpielowy nie wystarczy, żeby na plaży wyglądać dobrze. W tym artykule przedstawimy kilka trików, które pomogą zabłysnąć na plaży lepszym wyglądem.

jak wyglądać szczupło w kostiumie kąpielowym

Sergey Novikov / 123RF

Dieta dla seksownych plażowiczów

Nie. Tym razem nie chcemy podpowiedzieć jak schudnąć. Jeśli zależy Ci na tym, by perfekcyjnie wyglądać na plaży – omijaj tymczasowo szerokim łukiem jedzenie, które sprawi, że wydasz się wzdęta – czyli przede wszystkim to zawierające dużo błonnika. Gazowane napoje i piwo też nie są dobrą odpowiedzią na gorąco panujące na plaży – lepsza będzie dobra, sprawdzona woda mineralna.

Jak wyglądać dobrze w kostiumie kąpielowym?

Odpowiedzieć należy przede wszystkim na pytanie – jaki strój kąpielowy jest odpowiedni do mojej figury? Otóż nawet jeśli mamy nieco większy brzuch niż chcemy, nie ma co załamywać rąk – trzeba przede wszystkim unikać jaskrawych i jasnych kolorów. Kolory czarne i ciemne wyszczuplą sylwetkę, dodatkowe marszczenie materiału i dodatki sprawią, że drobne niedoskonałości będą mniej widoczne.

Na tym jednak nie koniec – zobacz w lustro jaki masz typ figury. Jeśli Twoje ramiona są zbyt szerokie – spróbuj szerszych ramiączek kostiumu, przykuj uwagę dodatkami w dolnej części stroju – i na odwrót gdy problemem są zbyt szerokie okolice bioder. Jeśli talia nie jest widoczna – odpowiedzią są kostiumy, które odpowiednio sprawią wrażenie jej podkreślenia. Jeśli masz wątpliwości – warto spytać się w dobrym sklepie o dopasowanie kostiumu do Twojej sylwetki.

Głowa do góry

To ważna porada: gdy jesteś już na plaży, ważna jest również postawa ciała. To jak wyglądamy bardzo zależy od tego z jaką pewnością siebie stąpamy po piasku. Wyprostowana sylwetka jest naturalnie atrakcyjna.

Proszę oceń

O autorze

Redakcja Dietetycy.org.pl -

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl