Jak wyglądać szczupło w kostiumie kąpielowym?

Avatar photo
jak wyglądać szczupło w kostiumie kąpielowym

Coraz szybciej zbliża się okres wypadów nad jeziora, zalewy oraz wakacyjne wyjazdy nad morze. Co za tym idzie z szafy wygrzebać trzeba zapomniany przez zimę kostium kąpielowy. Jednak sam dobry strój kąpielowy nie wystarczy, żeby na plaży wyglądać dobrze. W tym artykule przedstawimy kilka trików, które pomogą zabłysnąć na plaży lepszym wyglądem.

Dieta dla seksownych plażowiczów

Nie. Tym razem nie chcemy podpowiedzieć jak schudnąć. Jeśli zależy Ci na tym, by perfekcyjnie wyglądać na plaży – omijaj tymczasowo szerokim łukiem jedzenie, które sprawi, że wydasz się wzdęta – czyli przede wszystkim to zawierające dużo błonnika. Gazowane napoje i piwo też nie są dobrą odpowiedzią na gorąco panujące na plaży – lepsza będzie dobra, sprawdzona woda mineralna.

Jak wyglądać dobrze w kostiumie kąpielowym?

Odpowiedzieć należy przede wszystkim na pytanie – jaki strój kąpielowy jest odpowiedni do mojej figury? Otóż nawet jeśli mamy nieco większy brzuch niż chcemy, nie ma co załamywać rąk – trzeba przede wszystkim unikać jaskrawych i jasnych kolorów. Kolory czarne i ciemne wyszczuplą sylwetkę, dodatkowe marszczenie materiału i dodatki sprawią, że drobne niedoskonałości będą mniej widoczne.

Na tym jednak nie koniec – zobacz w lustro jaki masz typ figury. Jeśli Twoje ramiona są zbyt szerokie – spróbuj szerszych ramiączek kostiumu, przykuj uwagę dodatkami w dolnej części stroju – i na odwrót gdy problemem są zbyt szerokie okolice bioder. Jeśli talia nie jest widoczna – odpowiedzią są kostiumy, które odpowiednio sprawią wrażenie jej podkreślenia. Jeśli masz wątpliwości – warto spytać się w dobrym sklepie o dopasowanie kostiumu do Twojej sylwetki.

Zobacz również
jak rozpoznać naturalny miód

Głowa do góry

To ważna porada: gdy jesteś już na plaży, ważna jest również postawa ciała. To jak wyglądamy bardzo zależy od tego z jaką pewnością siebie stąpamy po piasku. Wyprostowana sylwetka jest naturalnie atrakcyjna.