Zmiany w oprogramowaniu Kcalmar.pro

Avatar photo

Kilka tygodni temu redaktor serwisu dietetycy.org.pl przedstawiła Wam recenzję naszego oprogramowania dla dietetyków Kcalmar.pro. Było to krótko po premierze wersji beta oprogramowania, na której pracowało wiele z Was. Pragnąc stworzyć optymalne narzędzie do pracy dla dietetyków, zachęcaliśmy do dzielenia się z nami Waszą opinią i sugestiami, uważnie wsłuchując się w Wasze potrzeby. Rozpoczął się dla nas ekscytujący okres nowego trybu pracy, w którym rozwijamy Kcalmar.pro nie tylko z partnerującymi nam dietetykami, ale razem z jego wszystkimi użytkownikami.

Wasze funkcje w Kcalmar.pro

Zgodnie z Waszymi uwagami wprowadziliśmy możliwość wyświetlania wszystkich mikroskładników w widoku dziennym, przypisania jadłospisu do pacjenta z poziomu panelu „Jadłospisy”, ponownego wysyłania zaproszeń, wypełniania ankiety przez Was, podczas wizyty pacjenta w gabinecie i wiele innych. Poprawiliśmy m. in. wydruki PDF, dodając jasną informację o porcjowaniu, a jako dodatkową funkcjonalność wprowadziliśmy integrację z analizatorami składu ciała Tanita. W ciągu najbliższych kilku dni będziecie mogli również skorzystać z zaawansowanego panelu wyboru mikroskładników, zmieniać liczbę i nazwy posiłków w ciągu dnia, korzystać z zaawansowanej wyszukiwarki produktów, a co najważniejsze – dodawać kartoteki pacjentów, którzy nie posiadają adresu email. Wprowadzamy również dodatkowe informacje na temat kwasów tłuszczowych oraz przeliczenia KBTW na kg masy ciała.

Widok panelu dla Twojego pacjenta po zalogowaniu na Kcalmar.com
Widok panelu dla Twojego pacjenta po zalogowaniu na Kcalmar.com

Aplikacja mobilna dla pacjentów

Kcalmar.pro to jedyne rozwiązanie, które oprócz sprawnej i efektywnej pracy, umożliwia Wam mobilne połączenie z Waszymi podopiecznymi. Poza opcją wydruku jadłospisu na atrakcyjnych szablonach graficznych w formie PDF oraz dostępem do diety przez dedykowany panel dla pacjenta, jest możliwość przesłania jadłospisu bezpośrednio na jego smartfon. Dzięki temu, jadłospis, przepisy, jasne instrukcje odnośnie porcji i wygodna lista zakupów pozostają zawsze pod ręką. Aplikacja może również zintegrować się z kalendarzem w telefonie i przesyłać przypomnienia przed każdym posiłkiem. Obecnie indywidualne połączenie pacjenta z dietetykiem możliwe jest na telefonach z systemem Android, a w przeciągu miesiąca zostanie również uruchomione na iOS. Wtedy też uruchomimy w aplikacji czat. Będziecie operować nim z poziomu oprogramowania Kcalmar.pro i włączać o wybranych przez Was porach, by odpowiednio zarządzać swoim czasem pracy. Pracujemy również nad integracją z aplikacjami sportowymi, abyście mieli wgląd w aktualne dane na temat wysiłku fizycznego pacjentów bez konieczności przypominania im o przekazywaniu Wam takich informacji.

screen3
screen4

Początek platformy dietetycznej

Pojawienie się diet indywidualnych w telefonach pacjentów jest pierwszym krokiem integracji dwóch systemów – Kcalmar dla pacjentów oraz Kcalmar.pro dla dietetyków. Niebawem użytkownicy aplikacji Kcalmar będą mogli wyszukać Wasz profil, umówić się na konsultacje i wykupić u Was dietę bezpośrednio ze swojego smartfona. Stworzy to dla Was nowy kanał dotarcia do ponad 80 tys. osób, które pobrało już naszą aplikację mobilną (a ta liczba wciąż rośnie!). Te same funkcjonalności będą też dostępne w nowym portalu, który projektujemy. Za to zeszłym tygodniu uruchomiliśmy blog dla dietetyków, w którym znajdziecie wpisy największych autorytetów z dziedziny odżywiania.

Ponad 200 waszych sugestii przesyłanych na forum, maile, rozmowy telefoniczne, spotkania podczas przeróżnych konferencji i Rajdu Nowoczesnej Dietetyki, były dla nas niesamowicie inspirującymi doświadczeniami. Dziękujemy za Waszą otwartość na innowacyjne rozwiązanie, jakim jest Kcalmar.pro. Wasz czas, pomysły i entuzjazm w tworzeniu nowoczesnej dietetyki. Prosimy też Was o więcej, bo to dopiero początek – nasze rozwiązanie nie przestanie się rozwijać, a Wy macie realny wpływ na jego kształt. Sprawdźcie Kcalmar.pro i twórzcie go razem z nami!

Zobacz również
rumianek

Pozdrawiam,

Paweł Bartoszek
założyciel Platformy Kcalmar