ACCUNIQ BC380

Avatar photo
ACCUNIQ BC380

ACCUNIQ BC380 to wielofunkcyjny analizator składu ciała, który pozwala na segmentową i całościową analizę pacjenta. O wynik dba technologia BIA (biompedancja), 8 elektrod dotykowych – z wysoką dokładnością potwierdzoną badaniem DEXA (R2=0.9532). Pomiar dokonywany jest przy wykorzystaniu 3 częstotliwości pomiarowych. Samo badanie trwa bardzo krótko – bo zaledwie 30 sekund.

ACCUNIQ BC380Jakie funkcje posiada ACCUNIQ BC380?

Po tym czasie otrzymujemy rezultaty badania, które zostaną wyświetlone zarówno na wyświetlaczu, jak i wydrukowane w formacie A4. Na podsumowaniu badania znajdziemy po kolei: analizę składu ciała, masę mięśniową w porównaniu do norm, stopień otyłości oraz otyłości brzusznej, 5-segmentową analizę składu ciała (korpus, lewa i prawa ręka, lewa i prawa noga). Dodatkowo analizator pokaże takie dane jak typ ciała, BMR.

Zobacz: przykładowy wydruk z analizatora

Ciekawostka – po zeskanowaniu kodu QR z wydruku Klient może także sprawdzić historię swoich pomiarów online przez Accuniq App.

accuniq bc380

Accuniq BC380 waży 18 kilogramów, posiada regulowane uchwyty pomiarowe, które pozwalają na wygodne badanie pacjentów o różnym wzroście.

Opcjonalne wyposażenie

Jeśli chcesz wzbogacić badanie dodatkowo Accuniq BC380 można rozbudować o ultradźwiękowy pomiar wzrostu, elektrody do kostek dla większej precyzji badania i drukarkę termiczną wraz z rolkami.

Oprogramowanie

Analizator Accuniq BC380 otrzymujemy wraz z zapisanym na płycie CD oprogramowaniem Accuniq Manager, który pozwala na zapis, analizę wyników w komputerze. Informacja jest przesyłana przez standardowe złącze USB, które nie powinno stanowić problemu dla większości urządzeń.

Zobacz również
analizatory składu ciała

Instalacja urządzenia

Sama instalacja jest prosta, zaś urządzenie otrzymujemy wraz z instrukcją w języku polskim. Dla ułatwienia możliwe jest dodatkowo wsparcie konsultanta, który rozwieje wszelkie wątpliwości. Kontakt możliwy przez formularz poniżej.

ACCUNIQ BC380 opinie

Zapraszamy do dzielenia się Waszymi opiniami na temat analizatora składu ciała ACCUNIQ BC380 w komentarzach poniżej. Poniżej znajdziecie podsumowanie funkcjonalności BC380 w kluczowych naszym zdaniem obszarach.

Poszukujesz alternatyw? Poznaj również inne analizatory ACCUNIQ

Odwiedź także stronę producenta accuniq.com