Make Me Diet – nowy program dietetyczny na rynku!

(artykuł sponsorowany)

Make Me Diet to nowość na rynku branży dietetycznej. Naszym celem było stworzenie prostego w obsłudze programu, który będzie intuicyjny i przejrzysty, przez co jeszcze bardziej usprawni pracę dietetykom.

Program posiada bazę ponad 1300 produktów i 450 posiłków (planowane 1000 do końca czerwca) oraz ponad 70 wartości odżywczych.

Zaawansowana wyszukiwarka posiłków pozwala znaleźć potrzebne posiłki po tagach oraz porach dnia. Produkty mogą być wyszukiwane po ilości danej wartości odżywczej produktu.

Podczas układania jadłospisów istnieje możliwość edycji posiłków oraz opcja dodawania i zapisywania własnych. Gramatura produktów uwzględnia również miary domowe, natomiast dietetyk może je edytować i dodawać własne według preferencji. Dietetyk może dodawać również własne produkty do bazy w programie.

Dietetyk jest informowany przez program jeżeli przekroczy ustalone przez siebie normy wartości odżywczych. Ma też możliwość podglądu średnich wartości z całego tygodnia. Co ważne, program oblicza wartość ładunku glikemicznego posiłku oraz dnia.

Gotowy jadłospis można też skopiować lub zapisać jako szablon.

Kolejną przydatną funkcjonalnością jest przeliczanie kaloryczności diety za pomocą jednego kliknięcia.

W równie prosty sposób można podmienić wybrany produkt w całym jadłospisie.

Podczas dodawania pacjenta istnieje możliwość przeprowadzenia z nim wywiadu, który jest zapisywany w historii pacjenta, dzięki czemu można dodawać kolejne wizyty w jednym miejscu i w łatwy sposób do nich wracać. Użytkownik programu może także dodawać dane z analizatora składu ciała oraz pomiary pacjenta.

Dietetyk może prowadzić kartoteki pacjentów w jednym miejscu i widzi jego postępy, dzięki funkcjonalności wizualnej oceny postępów.

Program przelicza parametry pacjenta potrzebne do ułożenia jadłospisu, takie jak zapotrzebowanie kaloryczne oraz wartości odżywcze pacjentów na podstawie ich danych.

Zobacz również
sport

Na wydruku jadłospisu zobaczymy przejrzystą tabelkę z podsumowaniem posiłków oraz czytelny rozkład dnia wraz z przepisami oraz listę zakupów. Dodatkowo istnieje możliwość dodania informacje dotyczących gabinetu dietetyka, dane kontaktowe oraz logo własnej poradni. 

Dietetyk może wysyłać gotowy jadłospis do pacjenta bezpośrednio z platformy.

Dbamy również o bezpieczeństwo danych naszych użytkowników. Program jest zgodny z RODO oraz korzysta z szyfrowania SSL.

Z programu można korzystać do 13 czerwca za darmo, a cena regularna będzie wynosić 499zł za rok lub 299zł/180 dni. Przewidziane są zniżki dla studentów – każdy pakiet będzie kosztował 50% taniej.

KLIKNIJ W PONIŻSZY LINK I ROZPOCZNIJ OKRES TESTOWY:

makemediet.com