Ranking – Najlepsze Czekolady

Avatar photo
najlepsza czekolada

O tym, że dobrze (i tylko dobrze) dobrana czekolada to zdrowie pisaliśmy już wielokrotnie. Niewątpliwie fakt ten jest coraz szerzej znany jednak jak w przypadku każdego typu produktu (a może nawet bardziej) bardzo dużo zależy od technologii produkcji jaką stosuje dany producent.

Najlepsze czekolady

Tym samym w dzisiejszym rankingu dietetycy.org.pl chcieliśmy Was zaprosić do oceny najlepszych pod względem jakości, smaku, ceny marek czekolady dostępnych na polskim rynku. Po którą z nich najchętniej sięgacie w sklepie? Które sprawiły, że już więcej do nich nie wrócicie?

Oprócz głosowania na najlepsze czekolady zapraszamy również do aktywnego komentowania.

W poniższym zestawieniu zostały ujęte najszerzej dostępne marki czekolad tabliczkowych dostępne na polskim rynku. Obecnie na tej liście znalazły się (w porządku alfabetycznym): Alce Nero, Alpen Gold, Biofan, DecoMorreno, Fazer, Goplana, Jojo, Lindt, Magnetic, Milka, Nussbeiser, Ritter, Ryelands, Terravita, Vivani, Wawel, Wedel. OCzywiście nie jest to pełna lista spośród dziesiątek marek, które można kupić – stąd jeśli czujecie, że jakiejś ważnej marki brakuje w zestawieniu – napiszcie o tym w komentarzu – obiecujemy ją dodać.

Która marka czekolady jest najlepsza?

Ankieta zakończona. Wyniki poniżej:

najlepsza czekolada