Szkolenia z zakresu dietetyki

Avatar photo

12026455_10200942765767860_1188978871_n (1)Dietetyka to wbrew pozorom złożona dziedzina wiedzy. Kryje za sobą informacje z różnych dziedzin medycyny, farmacji i technologii żywności. Dietetyk jest specjalistą ochrony zdrowia, który powinien posiadać szeroką wiedzę. Sztuką jest pomoc, a nie szkodzenie pacjentom. Wiedza akademicka zdobyta przez studentów często w praktyce nie wystarcza. Konkurencja na rynku zawodowym jest ogromna, a miejsc pracy dla dietetyków bardzo mało. Dlatego niezwykle ważne jest ciągłe dokształcanie się i pogłębianie swojej wiedzy.

Dlaczego warto się doszkalać z dietetyki?

Dietetyka jest dziedziną wiedzy młodą i szybko rozwijającą się, zalecenia żywieniowe dynamicznie się zmieniają. Jeśli chcemy być profesjonalnymi i kompetentnymi ekspertami musimy uzupełniać swoje braki edukacyjne na bieżąco. Jest to bardzo trudne, dlatego warto korzystać z ofert firm szkoleniowych, które za nas zbiorą najcenniejsze informacje z pewnych źródeł i przekażą ją nam w rzetelny sposób.

Paleta Diet

1f (2)

Jedną z najbardziej profesjonalnych firm szkoleniowych, prowadzących kursy z zakresu dietetyki i żywienia jest nowo otwarta firma PALETA DIET. Została ona stworzona przez dietetyka klinicznego, doktorantkę Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach panią Patrycję Kłósek, która jest autorką publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach medycznych i uczestniczką dziesiątek konferencji z zakresu dietetyki i medycyny.

Czego można się nauczyć?

To centrum szkoleniowe powstało z pasji i wielkiej chęci poszerzania własnych horyzontów. PALETA DIET prowadzi szkolenia dotyczące otyłości, poradnictwa żywieniowego, psychokorekcji, wpływu DSC_0512stresu psychologicznego na nawyki żywieniowe oraz zasad żywienia w poszczególnych jednostkach chorobowych.  Oferta jest bardzo szeroka i każdy dietetyk znajdzie w niej coś dla siebie. Ważne jest to, że szkolenia są prowadzone w unikatowy sposób. Wielki nacisk kładzie się na praktykę, kursanci wykonują podczas szkoleń liczne ćwiczenia, symulacje sytuacyjne, by nabrać pewności w kontakcie z pacjentem i skuteczniej leczyć.

Zobacz również
chemioterapia

Firma PALETA DIET została objęta partnerstwem wielu firm działających w obrębie przemysłu spożywczego na rynku od wielu lat, co świadczy o jej dużym potencjale. Szczególnym partnerem stało się Polskie Towarzystwo Dietetyki – oddział województwa śląskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Palety Diet:

www.paletadiet.pl

miniaturka (1) (1) DSC_0385