Ekspres ciśnieniowy KRUPS – ranking polecanych modeli

Krups to marka z ponad 150-letnią tradycją – jej ekspresy do kawy są wysoko oceniane przez użytkowników na całym świecie! Wyróżniają się eleganckim designem, łatwą obsługą i bardzo zróżnicowaną ofertą. Zobacz, jaki ekspres ciśnieniowy wybrać, by codziennie rano móc rozkoszować się filiżanką aromatycznej kawy!

Ekspres ciśnieniowy – to znaczy jaki?

Mówiąc o ekspresach ciśnieniowych, możesz mieć na myśli kilka rodzajów urządzeń. Wszystkie wykorzystują wysokie ciśnienie do zaparzania kawy, ale mogą działać na różny sposób. W ofercie Krups znajdziesz ekspresy na kapsułki, kolbowe i automatyczne. Każdy z nich ma swoje atuty i może być dobrym zakupem.

Ekspres na kapsułki jest budżetowym wyborem, który sprawdzi się w niewielkiej kuchni. Łatwo go zabrać ze sobą na wakacje lub na działkę! Pamiętaj, że kawę w kapsułkach musisz kupować taką, jak wskazuje producent ekspresu. Jednostkowo też koszt jednego napoju jest wyższy niż w przypadku innych rodzajów sprzętów.

Ekspres kolbowy również jest kompaktowym urządzeniem. Pozwoli ci przygotować aromatyczny napój z kawy mielonej. Wymaga on twojego aktywnego udziału w całym procesie – dla niektórych będzie to zaleta, dla innych – wada. Ekspresy tego rodzaju są tańsze niż automatyczne.

W końcu ekspres automatyczny – to najprostszy sposób na ulubioną kawę! To, jakie napoje przygotujesz, zależy od konkretnego modelu. Im ich więcej, tym ekspres jest zwykle bardziej zaawansowany. Zajmuje sporo miejsca na blacie i jest najdroższą opcją, z pewnością jednak – najwygodniejszą!

Jak wybrać idealny ekspres ciśnieniowy automatyczny? Czytając specyfikację, weź pod uwagę:

Zobacz również
różaniec górski

 • rodzaj kaw przygotowywanych automatycznie;
 • możliwość personalizacji napoju i zapisania ustawień;
 • ciśnienie i moc;
 • cichą pracę;
 • łatwe czyszczenie;
 • wygodne sterowanie;
 • system do spieniania mleka;
 • dodatkowe funkcje;
 • elegancki design.

Z jakim wydatkiem musisz się liczyć, szukając ekspresu Krups? Jeśli zależy ci na modelu ciśnieniowym automatycznym, dobrze założyć 2500 – 5000 zł.

Polecane modele Krups – jaki ekspres ciśnieniowy wybrać?

Sprawdź najciekawsze modele ekspresów Krups, które warto kupić!

 • KRUPS EA897B10 EVIDENCE ECO-DESIGN – świetnie oceniany model w bardzo dobrej cenie. Automatycznie przygotujesz takie kawy, jak: americano, caffe latte, caffe lungo, cappuccino, espresso, latte macchiato, ristretto. Za jednym dotknięciem przygotujesz dwie kawy cappuccino – dla siebie i bliskiej osoby! Możesz zapisać w ustawieniach dwa napoje, które lubisz najbardziej, by mieć do nich szybki dostęp. Przypadnie ci do gustu też duży pojemnik na wodę. Myślisz o ekologii? Docenisz ekologiczne opakowanie ekspresu!
 • KRUPS EA877D10 ESP INTUITION EXPERIENCE+ – model dla wymagających! Znajdziesz tu szeroki wybór automatycznie przygotowywanych napojów, w tym kaw ciepłych i mrożonych. Oto niektóre z nich: americano, caffe au lait, caffe crema, caffe latte, caffe lungo, cappuccino, espresso, espresso macchiato, espressso lungo, flat white, latte macchiato, ristretto. Dotykowy wyświetlacz SMART SCREEN pozwoli ci łatwo spersonalizować wybrany napó Możesz utworzyć aż osiem profili użytkowników z zapisanymi preferencjami! Warto też podkreślić, że omawiany model to najcichszy ekspres Krups – koniec z porannymi pobudkami przez zbyt głośne robienie kawy przez domowników.
 • KRUPS Intuition Preference EA8738 – model zbierający wiele entuzjastycznych recenzji. Automatycznie przygotujesz takie napoje, jak: americano, caffe latte, caffe lungo, cappuccino, doppio, espresso, latte macchiato, long coffee, ristretto. Każdy z nich to kwestia chwili – proces znacząco ułatwia dotykowy wyświetlacz SMART SCREEN. Możesz też zapisać osiem własnych przepisów kawowych, by mieć do nich szybki dostę Spodoba ci się też elegancki pojemnik na mleko, dzięki któremu ekspres elegancko prezentuje się na kuchennym blacie!

Ekspresy ciśnieniowe Krups w sklepie MediaMarkt są pozytywnie oceniane i chętnie kupowane. Sprawdź, który model będzie dla ciebie najlepszym wyborem!