Black Friday 2023 dla dietetyka

Avatar photo
black friday

Dzisiaj największe święto poszukiwaczy okazji i promocji – BLACK FRIDAY! Czy dietetyk znajdzie również specjalne okazje na produkty i usługi, które przydadzą mu się w codziennej pracy? Jak najbardziej! Warto oszczędzić trochę pieniędzy na produktach i usługach, które podniosą jakość pracy w gabinecie i powiększą wiedzę potrzebną do pracy z pacjentem.

Zebraliśmy dla Was kilka specjalnych ofert od naszych partnerów – znanych i lubianych na dietetycznym rynku marek. Oto one!

Programy dla dietetyków

Twoja zniżka 40% czeka na Ciebie — zaoszczędź nawet ponad 1300 zł!
Wybierz pakiet 6- lub 12-miesięczny w dowolnym wariancie, opcjonalnie dodaj szkolenia, wprowadź kod rabatowy BW23 i dołącz do grona specjalistów pracujących w Kcalmar.pro.
Szczegóły akcji oraz instrukcja dostępne są pod adresem https://blackweekend.landing-kcalmarpro.pl/.


Z okazji black Friday przygotowaliśmy rabat 35% na abonamenty półroczne i roczne. Promocja obejmuje zarówno abonamenty standard, jak i premium, czyli z dostępem do aplikacji mobilnej.

Korzystając z promocji można zaoszczędzić nawet 408,10 zł. Kod BLACK23 ważny jest przez cały weekend, czyli do niedzieli 26.11.

Wejdź na stronę: https://avodiet.pl/


Książki i podręczniki

Nowości, podręczniki akademickie, publikacje z wiedzy praktycznej i poradniki zawodowe od PZWL Wydawnictwa Lekarskiego tylko teraz ze specjalnym kodem rabatowym dietorg.

Wpisz kod w podsumowaniu koszyka, a uzyskasz 22% rabat od cen katalogowych

(z wyjątkiem ebooków, tytułów w pakietach i w outlecie).

Spiesz się, kod jest ważny tylko do 30.11.2023.

Zobacz również
brzoskwinie

Wejdź na: https://pzwl.pl/


Szkolenia dietetyczne

Black Friday to także dobry czas, by zaopatrzyć się w kursy dietetyczne! Wracamy z najlepszą ofertą roku. Wpisz podczas zamawiania kod „BLACK” i zyskaj zniżkę o 20% – oferta ważna tylko do 26 listopada! Do wyboru 11 kursów dietetycznych premium z certyfikatem i stałym, nielimitowanym czasowo dostępem. Kup teraz i ucz się w swoim tempie!

Szczegóły: https://dietetycy.org.pl/szkolenia-dietetyczne/


Zauważyliście promocje, których tutaj zabrakło? Zapraszamy do dzielenia się nimi Klubie dla dietetyków – DIETETYCY.ORG.PL

via GIPHY