Black Friday 2022 dla dietetyka

Avatar photo
black friday

To już dzisiaj – BLACK FRIDAY! Czy dietetyk znajdzie również specjalne okazje na produkty i usługi, które przydadzą mu się w codziennej pracy? Jak najbardziej! Największe święto zakupów może okazać się świetną okazją, żeby oszczędzić trochę pieniędzy na produktach, które podniosą jakość pracy w gabinecie i powiększą wiedzę potrzebną do pracy z pacjentem.

Zebraliśmy dla Was specjalne oferty od rozpoznawalnych marek, które działają na dietetycznym rynku. Oto one!

Programy dla dietetyków

Dietetyk Pro

Najczęściej wybierany program dla dietetyków – DietetykPro przygotował w tym roku zniżkę aż 53% na roczny abonament PREMIUM PRO. Po rabacie zapłacisz tylko 380 zł zamiast 799,50 zł.

Szczegóły promocji znajdziesz TUTAJ. Rabat obowiązuje do 28.11.2022. Nie zapomnij skorzystać z oferty!

Przenosisz się z innego programu? Skorzystaj z pomocy w przeniesieniu bazy i otrzymaj dodatkowe 30 dni na przeprowadzkę.


Make Me Diet

Make Me Diet to nowoczesny program dla dietetyków dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej. Z okazji Black Friday program można kupić 25% taniej – w cenie 449 zł na rok.

Przy zakupie programu można przenieść całą swoją bazę produktów i posiłków z innego programu GRATIS. Szczegóły znajdziecie na stronie: https://makemediet.com/pl/


Analizatory składu ciała

Analizatory składu ciała InBody

Odbierz nawet do 30% rabatu na medyczny analizator składu ciała InBody. Pracuj na profesjonalnym sprzęcie, który wyróżnia się wysoką odtwarzalnością i dokładnością pomiarów.

Kup e- poradnik, szkolenie online Akademii InBody z rabatem aż -50%.

Informacje o analizatorach InBody: https://inbodypoland.pl/

E-poradniki i szkolenia: Odbierz rabat -50%

Szczegóły oferty Black Friday tel. 609 870 820

Promocyjne ceny obowiązują w dniach 21-30.11.2022

Zobacz również


Książki i podręczniki

PZWL Wydawnictwo Lekarskie

Black week to dobra okazja, aby uzupełnić swoją bibliotekę o nowości z dietetyki od PZWL.

Z tej okazji polecamy najnowszy poradnik. Kiedy cierpisz na zaburzenia odżywiania autorstwa Katarzyny Gaber i Bogny Kuk, który można kupić z 18% rabatem od ceny katalogowej. Autorkami poradnika są dwie kobiety, które doświadczyły w swoim życiu problemu, jakim są zaburzenia odżywiania: psycholog, pracująca w obszarze pomocy i wsparcia terapeutycznego, oraz młoda dziewczyna, gotowa wspomagać i edukować innych.

Autorki publikacji skupiły się w niej przede wszystkim na wybranych problemach odżywiania – anoreksji, bulimii i kompulsywnym objadaniu się. Szczerość i autentyczność ich wypowiedzi przeplatane sporą dawką wiedzy to ogromne zalety tego wydania. Publikacja ma na celu pokazanie od strony indywidualnych doświadczeń i przeżyć, czym są zaburzenia odżywiania oraz ma służyć jako wsparcie w procesie zdrowienia. Książka powstała przy współpracy specjalistów z zakresu psychodietetyki i osób doświadczających zburzeń odżywiania.
Zapraszamy: https://bit.ly/3XjJFbg


Szkolenia dietetyczne

Klub Kształcenia Dietetyków

Black Friday to także dobry czas, by zaopatrzyć się w kursy dietetyczne! Po raz pierwszy Kursy Premium w niższej cenie. Zarejestruj się na platformie klubowej i wykup kursy w cenie niższej o 20% – oferta ważna tylko do 27 listopada! W ofercie „Żywienie zbiorowe dzieci”, „Mały pacjent w gabinecie dietetyka” oraz nowość: „SIBO, IMO, SIFO dla zaawansowanych”.

Szczegóły: https://dietetycy.org.pl/szkolenia-dietetyczne/


Zauważyliście promocje, których tutaj zabrakło? Zapraszamy do dzielenia się nimi Klubie dla dietetyków – DIETETYCY.ORG.PL

via GIPHY