Mix bakalii KRESTO – sposób na pożywne śniadanie

Avatar photo
śniadanie

Aktywny dzień wymaga dobrego startu, a pożywne śniadanie jest nieodłącznym elementem zdrowego jadłospisu. Z myślą o finezyjnym wzbogaceniu porannego jogurtu czy musli marka KRESTO wprowadziła do oferty dwie nowe mieszanki – MIX BAKALII z chrupiącym nerkowcem lub orzeźwiającą żurawiną.

Nowość! Mix bakalii KRESTO – sposób na pożywne śniadanie

MIX BAKALII KRESTO występuje w dwóch odsłonach – z chrupiącym nerkowcem
lub orzeźwiającą żurawiną

Fot. KRESTO

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, który ma dostarczyć energii do działania, pobudzić aktywność i wzmocnić koncentrację. Ważne więc aby było pożywne, a w praktyce liczy się również to, aby można było je szybko przygotować. Dlatego też spiesząc się do pracy lub szkoły często sięgamy po jogurt, jogurt z musli bądź przygotowujemy płatki z mlekiem. MIX BAKALII KRESTO w dwóch odsłonach
– z chrupiącym nerkowcem lub orzeźwiającą żurawiną – to wyjątkowe połączenia smakowe, które wzbogacą śniadaniowe dania i jednocześnie, dzięki walorom odżywczym, dostarczą nam witamin i wartości odżywczych potrzebnych do aktywnego działania. W MIX BAKALII KRESTO podstawę smaku stanowią słodkie kostki daktyli, znakomicie współgrające z ulotną delikatnością migdałowych płatków. Dopełnieniem kompozycji są przyjemnie chrupiące orzechy nerkowca lub orzeźwiające, słodko-kwaśne owoce suszonej żurawiny.

MIX BAKALII KRESTO w nowym, poręcznym opakowaniu doskonale nadaje się na szybką przekąskę

Dobroczynnymi pierwiastkami, występującymi w obu mieszankach, są żelazo i potas.
Żelazo pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, a także wspomaga transport tlenu w organizmie i prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Potas natomiast pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, co jest szczególnie ważne u osób prowadzących aktywny tryb życia. Obie mieszanki MIX BAKALII KRESTO są produktami bezglutenowymi, czego potwierdzeniem jest licencja w postaci przekreślonego kłosa, wydana przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Zaletą MIX BAKALII KRESTO jest również poręczne 140 g opakowanie. Dzięki temu produkty możemy z łatwością zapakować do torebki czy szkolnego plecaka i cieszyć się pysznym smakiem zawsze wtedy, gdy potrzebujemy pożywnej przekąski.

———————–

VOG Polska Sp. z o.o.

Zobacz również
oferty pracy

ul. Przemysłowa 8

96-100 Skierniewice

www.vog.pl