Czekolada deserowa na Dzień Matki, czyli piękne, pyszne i zdrowe prezenty z czekolady!

Majowe święto to wspaniała okazja do tego, aby podziękować Mamie za dar życia, wiele lat opieki, fantastyczne ciasta, słowa otuchy i ogrom miłości. Jednym z bardziej uniwersalnych upominków na Dzień Matki jest wysokiej jakości tabliczka czekolady deserowej. Możliwości wyboru jest bardzo wiele. Zobacz najciekawsze z nich.

Czekoladowy telegram dla Mamy

Prezent dla mamy powinien być nie tylko słodki i smaczny, ale także przepięknie się prezentować. Dlatego też proponujemy Ci nabycie w formie upominku czekoladowego telegramu dla Mamy. Z 12 kostek mlecznej i 9 kostek białej czekolady powstała jedyna w swoim rodzaju wiadomość. Wyraźny napis nie pozostawia wątpliwości co do tego, co chcesz swoim upominkiem powiedzieć. Słodki przekaz pokrzepi nie tylko ciało, ale i umysł. Telegram zapakowano w piękne pudełko w tulipany, które wprowadza do majowego święta jeszcze więcej radości.

Słodkie muffiny – od serca dla serca

Słodkie muffiny to klasyka kuchni amerykańskiej. Na wybredne podniebienie Twojej Mamy czeka aż 8 finezyjnych smaków. Cupcake o smaku karmelu, owoców leśnych, migdałów, cytryny, truskawki, czekolady, maliny, czy cappuccino? Każda z nich to dzieło sprawnych rąk najlepszych europejskich czekoladników, których wiedza oraz doświadczenie pozwalają na tworzenie prawdziwie luksusowych czekoladek.

Praliny zamknięte w pięknym pudełeczku

Inną słodką propozycją upominku dla mamy w tym wyjątkowym dniu będzie zestaw 15 pysznych pralin, wytworzonych z najwyższej jakości belgijskiej czekolady, która sama rozpływa się w ustach. Każda pralinka ma inne nadzienie, aby jeszcze bardziej zaskakiwać swoim smakiem i dostarczać zróżnicowanych doznań zmysłowych. Opakowanie szybko przypomni mamie, że jest prawdziwą Superbohaterką.

Zestaw czekoladowych szminek – nieoczywisty prezent na Dzień Mamy

Zobacz również
witamina e

A gdyby tak skupić się na formie prezentu i wybrać ten, który charakteryzuje się mocno nietypowym kształtem? Zestaw wysokiej jakości czekoladek w formie szminek przyciąga spojrzenia i budzi zaciekawienie. W końcu niecodziennie spotyka się tak fantazyjnie wykonane słodycze. Przesłodkie, a przy tym prześliczne szminki składają się z 5 elementów. Są to wyroby z czekolady mlecznej, białej, deserowo-mlecznej, deserowo-białej i biało-mlecznej. Pralinki zamknięto w fantastycznym pudełku z okienkiem.

Pantofelek dla Mamy z telegramem w zestawie

Czekolada utrzymana w fantazyjnym, nieoczekiwanym kształcie zamiast klasycznej tabliczki zawsze robi wrażenie. Jest niecodzienna, zatem nie mogła się opatrzyć. Doceni ją każda estetka. Jeśli masz taką w domu, sprezentuj jej słodki pantofelek. Nieodłącznym elementem zestawu jest elegancka drewniana skrzyneczka z napisem „Dla Ciebie Mamo”, wewnątrz której bliska Ci kobieta znajdzie cztery duże litery, układające się – a jakże – w napis „MAMA”. Każdą z nich stworzono z mlecznej czekolady. Gdy czekolada miała jeszcze płynną formę, zatopiono w niej garść wiórków kokosowych oraz pyszne prażone orzeszki. Palce lizać! Ten fantastyczny prezent na pewno ją wzruszy, rozbawi i zachęci do podzielenia się przynajmniej odrobiną z ukochanymi dziećmi.