InBody 770

inbody770

InBody 770 – analizator wersji premium

Linia Inbody 770 to rozwiązanie dla instytucji oraz centrów dietetyki, które nie idą na kompromisy. Jest to de facto model, który znajduje swoje szczególne zastosowanie na polu prac badawczych i naukowych. Bierze się to zarówno z wysokiej czułości jak i ilości parametrów, które pozwalają na bardzo dokładną analizę pacjenta.

Warto jednak wspomnieć, że pomimo kompleksowości danych i naszpikowania funkcjami, InBody 770 jest równocześnie bardzo przyjazne dla użytkownika. Interfejsem jest kolorowy panel LCD w rozdzielczości 800×480 z głosowym instruktażem przeprowadzenia badania. Zarządzanie danymi odbywa się przez dedykowany program Lookin’ Body, które dzięki przez połączenie wi-fi pozwala zdalnie kontrolować urządzeniem.

Analizator pozwala na śledzenie na bieżąco historii pacjenta i zmian w parametrach składu ciała.

Tabela wyników

Sama tabela może być personalizowana, ze względu, że każdy ma inne wymogi i zwraca uwagę na inne kwestie – ta funkcja może się okazać bardzo przydatna. Istnieje alternatywna wersja tabeli wyników dla dzieci (w tym wbudowanymi siatkami centylowymi).

Precyzja InBody 770 jest jedną z wyższych na rynku – badanie przeprowadzane technologią SMF-BIA – 0.984 potwierdzone DEXA.

INBODY 770 opinie

Zapraszamy do dzielenia się Waszymi opiniami na temat analizatora składu ciała Inbody 770 w komentarzach poniżej.

Poszukujesz alternatyw? Poznaj również inne analizatory InBody