Nowy ranking dietetyków na dietdoctor.pl

Avatar photo

Zawód dietetyka zyskuje z roku na rok na popularności, konkurencja na rynku jest duża i wielu specjalistów zastanawia się w jaki sposób najskuteczniej pozyskiwać nowych pacjentów jak również zostać zauważonym w środowisku dietetycznym.

Naprzeciw tym potrzebom wychodzi platforma DietDoctor.pl, dzięki której znacznie ułatwione jest dotarcie do pacjentów, którzy mogą wybierać spośród pokaźnej bazy specjalistów, a także współtworzyć ją przez dodawanie ocen dzięki którym tworzony jest ranking dietetyków.

Każdy dietetyk może założyć darmowe konto na platformie DietDoctor.pl, a także skorzystać z funkcji dodatkowych jakimi są promowanie w rankingu czy  dostęp do programu do układania diet DietetykPro. Ta opcja jest bardzo wygodna ze względu na ciągły dostęp do układanych diet i przepisów, a także wbudowany kalendarz wizyt.

Profil poradni jest podzielony na sekcje: cennik, galerię zdjęć oraz opinie o dietetyku – a jego tworzenie jest proste i intuicyjne dla użytkownika.

Każdy dietetyk zakładając konto na platformie może dowolnie budować własny profil, dołączając opis swoich usług, zdjęcia siebie, gabinetu czy załączając posiadane dyplomy i certyfikaty. Ta opcja daje dużą wiarygodność w oczach pacjentów – a to przekłada się na większe zainteresowanie usługami danego specjalisty. DietDoctor.pl to idealne miejsce do promowania własnej osoby a co za tym idzie wyrabiania własnej marki na rynku usług dietetycznych.

Zobacz również
nerki

Przejdź na stronę rankingu dietetyków DietDoctor >>>

diet