DietetykPro – dlaczego jest najczęściej wybieranym programem dla dietetyków?

DietetykPro niezmienne od 9 lat wyznacza standardy w pracy dietetyka. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i intuicyjnej obsłudze jest uznawany za najbardziej profesjonalne narzędzie dla dietetyków i żywieniowców.

Z jakiego powodu dietetycy wybierają program DietetykPro? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czym się wyróżnia i dlaczego jest najlepszym wyborem.

Sprawdzone rozwiązania w nowoczesnej odsłonie.

Praca dietetyka jest dynamiczna i zmienia się z roku na rok. Taki też powinien być program do układania jadłospisów i prowadzenia pacjentów.

Tylko przez ostatnie 9 miesięcy w DietetykPro pojawiły się aż 67 nowości, a baza została poszerzona o ponad 400 produktów i potraw. Aktualnie znajduje się w niej ponad 4500 produktów i ponad 3800 potraw, które można dowolnie edytować. Co istotne – liczba ta stale rośnie, a producenci programu dbają o jej najwyższą jakość.

Dzięki inteligentnym funkcjom i swojej wszechstronności program można dopasować do swojego stylu pracy. Korzystają z niego nie tylko dietetycy, ale również studenci, trenerzy oraz lekarze. Poza rozbudowanym panelem tworzenia jadłospisu, do dyspozycji użytkownika jest też moduł kartoteki i wywiadu żywieniowego. Elementem przydatnym szczególnie w praktyce online jest konto pacjenta. Dzięki niemu podopieczny posiada dostęp do indywidualnego, bezpłatnego konta, na którym ma zebrane wszystkie jadłospisy, listy zakupów oraz dzienniczek żywieniowy. Dietetyk z kolei może na bieżąco monitorować postępy pacjenta.

Inne funkcje, które wyróżniają program DietetykPro to m.in.: baza IŻŻ, USDA, dostęp do 97 wartości odżywczych, a także wymienników węglowodanowych i białkowo-tłuszczowych, automatyczna lista zakupów z możliwością globalnej podmiany produktów, dostęp do ponad 40 szablonów diet oraz możliwość tworzenia własnych, monitorowanie chorób i alergii czy korzystanie z potraw wieloporcjowych i dodawanie zdjęć do przepisów.

Ponad 9 lat doświadczenia i znajomości branży dietetycznej daje producentom możliwość ciągłego udoskonalania i wdrażania nowości. Twórcy dużą wagę przykładają nie tylko do innowacji, ale również do bezpieczeństwa. Jest to szczególnie istotne, kiedy na co dzień pracujemy z pacjentami i chcemy mieć pewność, że dane są prawidłowo zabezpieczane.

Nie korzystasz z programu DietetykPro? Nie zwlekaj i dołącz do PROfesjonalistów

Najnowsza aktualizacja i nowe funkcje w programie DietetykPro

Ostatnia aktualizacja w programie znów okazała się strzałem w 10! Jest dostępna od września 2022 roku i dzięki niej praca dietetyka staje się jeszcze prostsza i szybsza. Poza odświeżeniem widoku tygodniowego jadłospisu wprowadzono takie opcje jak:

1. Układanie jadłospisu na zasadzie drag&drop, czyli przenieś i upuść

Z łatwością można przenosić, zamieniać miejscami i kopiować dowolne elementy posiłków, a nawet całe dni.

2. Funkcja cofnij/ponów

Program rozszerzono o całkiem nową funkcję – cofnij i ponów. Dzięki temu przy jakiejkolwiek pomyłce jesteśmy w stanie szybko wrócić do stanu sprzed zmiany.

3. Szybka wyszukiwarka produktów i potraw

Już teraz można dodawać produkty i potrawy poprzez szybką wyszukiwarkę. Pozwala to w łatwy sposób uzupełnić posiłek o brakujący element bez wchodzenia w jego szczegóły.

4. Schowek

Kolejna nowość to schowek, do którego można dodawać wybrane produkty, potrawy lub sporty i wykorzystywać je w innych dniach. Dzięki tej funkcji nic nie pominiemy, bo mamy miejsce na chwilowe ‘odłożenie’ konkretnego elementu.

5. Kosz

Kosz, również działa na zasadzie przenieś i upuść, co jeszcze bardziej przyspiesza pracę w programie i pozwala na sprawne wyczyszczenie niechcianych elementów jadłospisu.

Zobacz również
trawienie

6. Ulepszone alerty w jadłospisie

W momencie użycia produktów nielubianych czy alergizujących u danego pacjenta, program wyświetli je w bocznym alercie. Inne komunikaty to użycie potrawy, która znajduje się w poprzednim jadłospisie oraz niewykorzystane produkty i potrawy.

7. Graficzne wskaźniki spełnienia norm posiłku

Oznaczenie przy każdym posiłku, ile zostało do spełnienia lub o ile przekroczona została norma na dany posiłek.

Cały gabinet w jednym miejscu

Każdy użytkownik programu DietetykPro poza samym narzędziem do układania jadłospisów i prowadzenia pacjenta, bez żadnych opłat otrzymuje pełen dostęp do konta w DietDoctor. Jest to internetowy system rezerwacji wizyt. Dostępny w nim terminarz jest czynny 24/7, a pacjenci mogą samodzielnie zapisywać się na konsultacje. DietDoctor daje możliwość stworzenia profesjonalnej wizytówki gabinetu.

Zacznij korzystać, zyskaj pacjentów, dołącz do PROfesjonalistów.

Bezpłatny okres testowy

Przetestuj program DietetykPro bez żadnych opłat przez 7 dni. Co więcej, umów się na bezpłatne szkolenie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Testuję program Dietetykpro

Wybierz jedyne tak profesjonalne narzędzie i dołącz do grona zadowolonych dietetyków.