Kursy dietetyczne żywienia dla dzieci – promocja 3 za 2!

Avatar photo
kursy dietetyczne promocja

Umiejętności związane z prawidłowym planowaniem żywienia i edukowania dzieci są niezwykle potrzebne i poszukiwane na rynku. Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu kursami dietetyki dziecięcej przygotowaliśmy specjalną ofertę żebyście mogli od razu poznać wszystkie kluczowe aspekty dziecięcej dietetyki!

Teraz możecie pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie dietetyki dziecięcej dzięki naszej specjalnej promocji kursów online: 3 kursy w cenie 2.

Jak to działa?

Promocja ważna jest do 31.05.2024. Przy zakupie pakietu na tej stronie otrzymacie dostęp do 3 kursów online (łącznie 7 godzin materiału video) i zapłacicie jak za dwa (najtańszy jest gratis!). Cena przed obniżką całego pakietu (najniższa z ostatnich 30 dni) to 847 zł, zaś po obniżce jedyne 648 zł.

Kursy w ramach pakietu:

Kliknij w dany obrazek po szczegóły:

Czy otrzymam certyfikat po zakończeniu szkolenia?

Oczywiście. Standardowo po zakończeniu szkolenia przesyłamy imienny e-certyfikat. W przypadku tej promocji oznacza to 3 certyfikaty za poszczególne szkolenia. Możliwe jest również zamówienie papierowego certyfikatu za dodatkową opłatą 25 zł / szt.

Jak skorzystać z promocji?

To proste, skorzystaj z poniższego linku, klikając „kup teraz” – możliwa płatność online przez Przelewy24, BLIK, Google Pay, Apple Pay lub kartę kredytową. Jeśli potrzebujesz pro-formy – napisz do nas na adres redakcja@dietetycy.org.pl.

Zobacz również
trener personalny

(po otrzymaniu płatności w ciągu 24h prześlemy e-mailem na adres podany przy płatności szczegóły dostępu do kursów)

Regulamin usług Klubu Doskonalenia Dietetyków

#autopromocja