Ranking – Najlepsze Ketchupy

najlepsze ketchupyKetchup (lub spolszczony keczup) – czy to ostry, czy też łagodny cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Szczególnie chętnie wykorzystujemy go wiosną i latem gdzie stanowi obowiązkowy punkt zakupów każdego grillowicza.

Wykorzystywany do mięs, kanapek, pizzy i całej masy innych potraw doczekał się wielu najróżniejszych swoich wariacji. Nic dziwnego, że na polskim rynku o swoje miejsce walczy wiele polskich i zagranicznych producentów. Dzisiaj odpowiadamy wspólnie na pytanie – który z nich jest najlepszy.

Najlepszy ketchup to…

Pomyślcie nad powyższym stwierdzeniem. Jeśli macie swoje ulubione marki – najlepsze smakiem, jakością oraz składem – zachęcamy do zagłosowania. Podobnie w przypadku produktów, którymi się rozczarowaliście – można dać im łapkę w dół. Jeśli w zestawieniu brakuje którejś marki o której warto powiedzieć,  prosimy o zostawienie informacji w komentarzu – na pewno ją dodamy.

Który ketchup jest najlepszy?

Zapraszamy również do zagłosowania w poprzednim rankingu:

Ranking najzdrowsze ryby
Ranking – najzdrowsze ryby

Zostaw swoją opinię:

O autorze

  • Wg mnie na uwagę zasługuje też z Miedzychodu, to mój nr 1 :)

  • brak ketchupu z Miwex’a i Madero z biedronki ja też lubię z MC ketchup

  • Jak dla mnie ketchup Develey Mc Donald’s jest the best !

  • McDonald’s to mój ulubiony. Cenię go za skład, ilość pomidorów, konsystencję i jakość, która od lat się nie zmienia. Polecam

Loading...
Udostępnienia