Odchudzanie z dietetykami online z Centrum Respo

Masz dość rygorystycznych, niskokalorycznych diet? Nie chcesz obsesyjnie liczyć kalorii? Marzy Ci się odchudzanie na luzie i bez wyrzeczeń?

W Centrum Respo gwarantujemy Ci, że swój cel osiągniesz bez umartwiania się i wiecznej spiny. To nie są takie tam przechwałki – działamy w oparciu o stworzoną przez Michała Wrzoska Metodę Respo, dzięki której tysiące podopiecznych zrzuciło zbędne kilogramy nie tracąc dobrej energii, a zyskując zdrowie i dobre samopoczucie.

Michał Wrzosek i Centrum Respo

Michał jest dietetykiem klinicznym, absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a już niedługo obroni doktorat na SGGW. Pod jego skrzydłami ponad 11 000 osób z sukcesem zakończyło swoją metamorfozę zyskując świetną figurę i zdrowie. 

W 2019 roku Michał wydał książkę “Projekt: Zdrowe Ciało”, a niedawno zrealizował swoje marzenie i stworzył Centrum Respo https://centrumrespo.pl – miejsce, w którym każdy może spełnić swoje marzenie o kompletnej metamorfozie. Respo to zespół znakomitych dietetyków i fizjoterapeutów, którzy skutecznie i przede wszystkim zdrowo rozprawiają się ze złymi kilogramami.

Co to jest Metoda Respo?

Metoda Respo (od słowa „responsywność”) polega na indywidualnym dopasowaniu całego planu odchudzania, modelowania sylwetki, osiągnięcia lepszego zdrowia i samopoczucia do potrzeb każdego podopiecznego.

Dietetyk, czyli Opiekun Twojego Celu tak dobiera sposób działania, żeby był maksymalnie dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb. Nie zdziw się, jeśli na początku zadamy Ci naprawdę wiele pytań! O to co lubisz jeść, a czego nie lubisz, czy dobrze czujesz się w kuchni, czy nie za bardzo. Ważne dla nas jest jaki tryb życia prowadzisz i co chciałabyś zmienić. Dopiero, gdy wiemy to wszystko, przystępujemy do planowania.

Planowania oczywiście w zgodzie z Metodą Respo, która łączy cztery kluczowe elementy, a każdy z nich jest maksymalnie dopasowany do potrzeb danej osoby.

Dieta – indywidualnie dobrana do Twoich potrzeb i celu. Składająca się ze smacznych, zdrowych, prostych posiłków. Tworzymy tez dla Ciebie kompletną listę zakupów, którą możesz zrealizować w każdym sklepie.

Ćwiczenia – dostosowane do Twoich możliwości, tego jaki sprzęt posiadasz (lub nie posiadasz) i ile możesz poświęcić czasu na aktywność fizyczną. Każdy trening opatrzony jest filmikiem instruktażowym, do którego masz dostęp w każdym momencie współpracy. 

Opieka – z tego jesteśmy dumni szczególnie! W Centrum Respo dostajesz indywidualne wsparcie Opiekuna Twojego Celu przez cały okres współpracy. Wspólne omawianie postępów, motywacja i dostęp do wiedzy oraz łatwy i szybki kontakt poprzez aplikacje Respo. Zobaczysz – bliska więź i zaufanie jakie stworzysz z Twoim Opiekunem, będzie wielkim wsparciem na każdym etapie metamorfozy.

Nawyki – zrzucenie zbędnych kilogramów to jedno, ale nam zależy, żeby efekty naszych podopiecznych zostały w nimi na lata. Udaje się to dlatego, że pacjenci

Centrum Respo w trakcie naszej współpracy pracują nad nawykami, które zostaną już na zawsze. Zdrowe nawyki to gwarancja, że po uzyskaniu swojego celu nie wrócisz do starych nawyków i nie dopadnie Cię efekt jojo.

Dietetyk online w Centrum Respo

Budując Centrum Respo Michał długo i uważnie szukał dietetyków, którzy teraz pracują z podopiecznymi. Każdy dietetyk w Centrum ukończył studia wyższe w zakresie dietetyki, a swoją wiedzę regularnie pogłębia na specjalistycznych kursach, żeby dzielić się nią z podopiecznymi. W Respo możemy dać każdemu pacjentowi to czego potrzebuje najbardziej, czyli wiedzę na najwyższym poziomie oraz stałe wsparcie i opiekę. Zależy nam na budowaniu z naszymi podopiecznymi zaufania i bliskich relacji. Opiekun zna całą historię podopiecznego, utrzymuje z nim stały kontakt, wspiera go, odpowiada na wszystkie pytania i motywuje. Sprawdź jak działamy na naszej stronie https://centrumrespo.pl/oferta/.

Pod opieką

Nasi podopieczni wiedzą, że nawet jeśli sami w ferworze obowiązków zapomną się do nas odezwać, my o podopiecznych nie zapominamy nigdy! Podpytujemy o samopoczucie i postępy oraz pomagamy gdy jest jakaś trudność. Obiecaliśmy Michałowi, że każdy podopieczny Respo będzie miał opiekę na najwyższym poziomie i tak właśnie jest!

Dużym ułatwieniem w kontaktach jest aplikacja Respo z czatem, którą każdy z podopiecznych może mieć pod ręką, w swoim telefonie.

Opiekun do zadań specjalnych

W czasie współpracy zdarza się wiele niestandardowych sytuacji, ale jeszcze nie było takiej której zespół Respo by nie sprostał!  Podopieczny ma jutro urodziny i szuka na szybko super przepisu na fit tort? Nie ma problemu – przesyłamy przepisy na zdrowe słodkości lub wysyłamy adres cukierni specjalizującej się w tortach, które są akurat poszukiwane. Ktoś inny ma ekstremalnie trudny czas w pracy i nie może gotować? Szybko przygotowujemy wtedy plan z posiłkami opartymi na gotowcach.

Nie tylko dietetycy!

Centrum Respo to nie tylko dietetycy. Chcemy, aby plan aktywności fizycznej każdego podopiecznego był do niego jak najlepiej dopasowany i zajmują się tym fizjoterapeuci – trenerzy, którzy dbają o każdy szczegół. Nie masz czasu na długie treningi, wolisz trenować w domu czy nie posiadasz dodatkowego sprzętu? Trener tak dobierze Twój plan treningowy żebyś czerpał z niego jak najwięcej korzyści. 

Respo to też nasz kucharz, który z Michałem nie ustaje w wymyślaniu dla podopiecznych nowych, pysznych dań, oraz team programistów, którzy czuwają nad sprawna komunikacją z podopiecznymi dbając o aplikację i stronę internetową.

Strona działa świetnie, zapewniamy! Wskakuj na nią i sprawdź jak pracuje Centrum Respo!