Pozwól swoim pacjentom na proste i szybkie umawianie wizyt online

bookero

Czujesz, że zbyt dużo czasu poświęcasz na ręczne prowadzenie terminarza wizyt pacjentów? Ciągłe telefony z prośbą o umówienie wizyty odrywają Cię od codziennych obowiązków? Jeśli tak to najwyższy czas temu zaradzić i zarazem wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów.

Prosty i intuicyjny system rezerwacji online z powodzeniem zastąpi prowadzenie tradycyjnego kalendarza. Automatyzując proces składania i zarządzania rezerwacjami oszczędzisz więcej czasu, który możesz poświęcić na rozwój swojego biznesu. Klienci również docenią takie rozwiązanie bowiem w każdej chwili, będą w stanie zapisać się bezpośrednio na wizytę, a nawet od razu opłacić ją za pomocą bezpiecznych płatności online.

Nie masz własnej strony internetowej? To żaden problem, gdyż Bookero posiada możliwość stworzenia własnej witryny i to bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej w tym zakresie. Zintegrowany z kreatorem formularz rezerwacyjny pozwoli za pomocą kilku kliknięć dokonać zapisu na wizytę w dogodnym dla pacjenta terminie. I to wszystko 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Co zyskujesz, korzystając z systemu rezerwacji online?

Zarządzanie tradycyjnym kalendarzem jest niezwykle czasochłonne. Wyszukiwanie najbliższych dostępnych terminów, wprowadzanie wizyt, ich anulowanie lub przenoszenie na inny termin powodują, że staje się on w pewnym momencie mało czytelny. Weryfikujemy po kilka razy czy na pewno zapisujemy pacjenta na wolny termin, a mimo wszystko o pomyłkę wcale nie jest trudno. System rezerwacji wizyt pozwala na sprawne zarządzanie terminami czy też grafikiem dostępności. Sam zadba o to, aby blokować niedostępne już terminy na formularzu rezerwacyjnym. Nie musisz już obawiać się, czy aby na pewno wizyta została poprawnie zapisana.

Bookero pozwala na:

  • proste i intuicyjne zarządzanie kalendarzem wizyt,
  • wprowadzanie elastycznych grafików dostępności oraz niezbędnych limitów,
  • wysyłanie pacjentom powiadomień m.in. o akceptacji rezerwacji czy też przypomnień o zbliżającym się terminie rezerwacji,
  • wykorzystanie bezpiecznych płatności online do opłacania rezerwacji,
  • używanie systemu na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu poprzez przeglądarkę lub aplikację mobilną.
  • automatyczną obsługę klienta przez całą dobę

System sprawdzi się zarówno dla małego, jak i dużego biznesu. Współpracujesz z wieloma specjalistami i masz do dyspozycji kilka gabinetów? Zarządzanie wszystkim z pewnością wymaga wiele pracy i poświęconego czasu, ale z Bookero to żaden problem. Przypiszesz pracowników do odpowiednich usług, ustalisz ich grafik dostępności, a o zachowanie porządku zadba już sam system.

Każdy ze specjalistów może otrzymać dostęp do własnego kalendarza wraz z możliwością zarządzania rezerwacjami tak więc odciążasz tym samym zarówno siebie jak i pracownika.

Dostosuj formularz rezerwacyjny do własnych potrzeb

Stosowanie systemu rezerwacji online ma również dodatkowe zalety bowiem oprócz samej automatyzacji zapisu na wizyty możesz przy okazji zbierać dodatkowe informacje dotyczące pacjenta. Wystarczy rozbudować formularz o dodatkowe pola, za pomocą których, będzie mógł między innymi opisać problem, z jakim się do nas umawia. To z kolei pozwoli Ci na odpowiednie przygotowanie się przed spotkaniem.

W obecnym czasie nieoceniona jest również możliwość przeprowadzenia zdalnie ankiety covidowej przed wizytą, aby potwierdzić czy nie ma żadnych przeciwwskazań do jej odbycia.

Wszystko po to, aby usprawnić pracę i tym samym odciążyć Cię od codziennych obowiązków.

Zobacz również
kawa a zdrowie

Sprawdź i przekonaj się jakie to proste

Umówienie się zdalnie na wizytę to dla pacjenta z pewnością duży komfort. Nie każdy ma bowiem czas, aby udać się w tym celu bezpośrednio do gabinetu lub kilkukrotnie w ciągu dnia podejmować próby kontaktu telefonicznego. Pacjent z pewnością doceni takie udogodnienie i chętnie będzie z niego korzystał w przyszłości.

Jeśli zajdzie potrzeba, że konieczne będzie ręczne wprowadzenie rezerwacji do kalendarza, to system zasugeruje najbliższy wolny termin oraz oznaczy terminy, które są już zajęte. Tobie pozostanie jedynie wprowadzenie rezerwacji do systemu, a pacjent już automatycznie otrzyma powiadomienie o potwierdzeniu wizyty.

Przekonaj się jak w praktyce działa Bookero i skorzystaj w tym celu z bezpłatnego okresu testowego. Z pewnością docenisz możliwości systemu i podejmiesz decyzję o rezygnacji z prowadzenia tradycyjnego kalendarza. Wybierz dla siebie optymalny plan, a jeśli cenisz sobie długofalową współpracę, to pamiętaj, że przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe rabaty.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę https://www.bookero.pl