Ranking – Najlepsze Masło Extra

najlepsze masłoW niedawnej ankiecie dość jednoznacznie stwierdziliście, że masło góruje w walorach spożywczych nad margaryną. Popularnie spożywane jest masło z dużą zawartością tłuszczu oprócz którego istnieje cały szereg produktów stojących gdzieś pośrodku między masłem i margaryną czyli tzw. mixy.

Które masło jest najlepsze?

Dzisiejsze pytanie w rankingu dietetycy.org.pl brzmi: które masło extra jest najlepsze? Poniżej znajdziecie kilkanaście popularnych maseł sprzedawanych w sieciach handlowych. Jeśli Waszej ulubionej marki brakuje prosimy o dodanie jej w komentarzu. Poniżej zaś znajdziecie masła EkoŁukta, Gostyń, Jagr, Jana, Kerrygold, Lurpak, Łaciate, Mazurski Smak, Mlekovita, OSM Inowrocław, OSM Kościan, Polskie (Mlekovita), President, Pszczyńskie, Rolmlecz (Wiejskie), Sobik, Warmia i Zambrowski Mlemix.

Ranker – Top 10 Lists and More

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

 • Ewa Zając

  Ja uważam , że najlepsze jest masło SZLACHETNE z Końskich.polecam.

 • ja

  osełka sobik to syf, klarowanie to pokazuje, ciagle zółta i tez zapach …. a jeszcze jak kupiona w gazetkowej promocji to już całkiem !!!

 • goomiś

  Mam wrażenie, że masło firmy Jana jest mixem, mimo że jak deklaruje producent wyprodukowane jest z samej śmietanki bez żadnych dodatków.Po wyjęciu z lodówki jest miękkie i łatwo się smaruje. Poza tym nie ma zapachu tak jak np. łaciate które po wyjęciu z lodówki jest twarde tak jakie powinno być masło.
  Masła firmy Jana nie polecam, a sam już nigdy nie kupię.

Loading...
Udostępnienia