Gdzie kupić delikatesy ze zniżką podczas Black Friday?

delikatesy prosciutto

Delikatesy są chyba uwielbiane przez każdą rodzinę, w końcu to właśnie te produkty najlepiej sprawdzają się w trakcie rodzinnego wypoczynku, podczas uroczystości rodzinnych i po prostu na udane spotkania z przyjaciółmi. Jedyną ich wadą jest dość wysoka cena, która jednak wcale może nie być problemem, jeśli zdecydujesz się na dokonanie zakupów podczas Czarnego Piątku. W jakich sklepach? Odpowiadamy na to pytanie w tym artykule.

Gdzie udać się po delikatesy: sklepy sieciowe

Jeśli chcesz tanio kupić delikatesy, wcale nie musisz poszukiwać specjalnych lokali, sprzedających oryginalne produkty żywnościowe. Możesz udać się na przykład do sieciowych supermarketów: Auchan, Carrefour, Lidl a nawet Biedronka mają swoje serie produktów luksusowych, które sprzedają w bardzo przystępnych cenach. W Biedronce są to produkty, sprzedawane pod marką „Delikatesy kuchni …”. Do Lidla warto zajrzeć po delikatesy z marki “DeLuxe”, natomiast Tesco oferuje produkty premium z serii ‘Finest”.

W dniu Czarnego Piątku ceny na niektóre produkty premium w supermarketach zostaną obniżone. Chcesz dowiedzieć się o tym więcej? Jeśli tak, bądź na bieżąco ze wszystkimi wyprzedażami na Black Friday 2020. Z pomocą gazetek promocyjnych łatwo wyszukasz tanie produkty, a także sporządzisz listę zakupów, odpowiednio zarządzisz swoim czasem i jednocześnie sprawisz radość całej swojej rodzinie wspaniałymi delikatesami.

Zakup tanich delikatesów w polskich supermarketach – to wspaniały pomysł na przygotowanie się do Świąt Bożego Narodzenia, gdyż większość takich produktów ma długi okres przechowywania, a w okresie przedświątecznym cena na nie zdecydowanie wzrośnie. Niektóre z takich produktów mają ponadto wspaniały wygląd i mogą posłużyć jako dobry pomysł na prezent. W wyborze tych najlepszych tradycyjnie pomogą Ci biuletyny informacyjne na produkty na stronie Rabato.

Sklepy specjalizujące się w sprzedaży delikatesów

Uwielbiasz kuchnię z odległych zakątków świata, a może chcesz podać do stołu jakiś specjał? Wtedy warto zajrzeć do sklepu Kuchnie świata. Zniżki z okazji Black Friday Polska sięgną tutaj nawet 70%, a w ofercie znajdziesz zarówno niezbędne składniki do przygotowania zup oraz drugich dań, jak i deserów oraz liczne półprodukty posiadające wyśmienity smak.

Poszukujesz tanich polskich delikatesów? Zajrzyj do sieci Polski Koszyk, gdzie znajdziesz wiele produktów od dostawców lokalnych, a także mistrzowsko przygotowane tradycyjne potrawy polskiej kuchni. Przyprawy i dodatki pomogą Ci w stworzeniu niepowtarzalnych dań. Jeśli natomiast kulinaria nie są Twoją pasją, warto zwrócić uwagę na serię dań, gotowych już do podania do stołu – zupy, ciastka, pasty kanapkowe, sałatki i surówki itp.

Zobacz również
mikroplastik

Wpisz do swojej listy zakupowej także sieć Delikatesy Centrum. W sklepach, które do niej należą, warto kupić ekologiczne przysmaki z mięsa końskiego, jagnięciny, łososia, dziczyzny, bobra, dzika, niedźwiedzia, głuszca, dzikiej gęsi i kaczki, kuropatwy, sarny, marala, przepiórki, jarząbka, bażanta, królika, zająca i strusia. Te przysmaki wzbogacą Twój stół na każdą okazję, staną się wykwintnym prezentem lub pamiątką, mile zaskoczą prawdziwych myśliwych i koneserów wędlin.

Jak widzisz, tanie zakupy delikatesów w dniu Czarnego Piątku zrobisz nie tylko w sklepach profilowanych, ale także w dyskontach. Z okazji Dnia Totalnych Wyprzedaży zaoferują swoim klientom zniżki na tak zwane towary aspiracyjne, w tym ekskluzywne sery, jak na przykład parmezan, kilka rodzajów oliwy, lokalne produkty zagraniczne itp. Taki delikatesowy asortyment będzie wyjątkowo świeży i jakościowy. Warto zatem z tego skorzystać!