Advertisement

Najlepszy jogurt pitny

Avatar photo
najlepszy jogurt pitny

Nie zawsze są odpowiednim wyborem dla osób chcących dbać o linię. Najczęściej owocowe jogurty pitne, bo to o nich dzisiaj mowa, są bardzo energetyczne, zawierają wiele cukrów. To na ile przyjazny dla organizmu jest jogurt pitny zależy od składu – który w tym przypadku znacznie różni się w zależności od producenta. I tak można trafić na produkty zdrowe jak i na takie, których nie warto polecać jako element wartościowego śniadania.

Najlepsza marka owocowych jogurtów pitnych

W dzisiejszym rankingu dietetycy.org.pl oceniamy owocowe jogurty pitne – pod względem przede wszystkim ich jakości, biorąc pod uwagę ich skład oraz właściwości nie tylko smakowe – lecz przede wszystkim zdrowotne.

W zestawieniu znajdziecie najpopularniejsze obecnie jogurty pitne w Polsce (pomijając produkty podobne jak mleka smakowe, kefiry, maślanki, jogurty naturalne itd.). Uwzględnione są takie marki jak (w kolejności alfabetycznej): Ambrea, Bakoma, Benecol, Danone, Fruit Jambo, FruVita, Grazil, Jagr, Jovi, Linessa, Maćkowy, Milbona , Milk Land, Milko, Mlekovita, OSM Sanok, Paturages, Tesco, Tsm, Warmia. Decyzję pozostawiamy jak zawsze w Waszych rękach !

Która marka jogurtu pitnego jest najlepsza ?

Ranker – Lists About Everything

Zapraszamy również do zagłosowania w poprzednim rankingu:

najlepsze sery

Najlepsze majonezy