Teraz czytasz
Soti Natural – Gyokuro Green Tea

Soti Natural – Gyokuro Green Tea

Zaparzona zielona herbata

Pamiętacie wyniki ankiety, którą Wam zaproponowaliśmy w zeszłym roku? Jak się okazuje dla polskiego dietetyka nie ma drugiej tak dobrej herbaty jak herbata zielona. Dzięki zawartości antyoksydantów zielona herbata ma cenne właściwości prozdrowotne, takie jak chociażby przeciwdziałanie nowotworom potwierdzone badaniami. Ale to tylko jedna z jej zalet. Zazwyczaj odpowiednie przygotowanie herbaty zielonej wymaga kilku prostych rzeczy o których należy pamiętać (czas, temperatura), aby wydobyć z niej maksymalnie dużo antyoksydantów (zobacz jak).

Soti Natural proponuje krok dalej – producent zapewnia, że przy parzeniu tej herbaty dostępnej w butelkach 530ml dopasowanych jest aż 15 parametrów parzenia, które mają wydobyć najlepszy smak zielonej herbaty, zaparzana jest na Tajwanie. Zimna zielona herbata jest świetna na gorące dni.

Spytacie – dlaczego kupować zieloną herbatę jeśli mogę sam zaparzyć ją w domu? Raczej warto spojrzeć na to z innej strony – ile razy potrzebowaliście kupić cokolwiek na mieście, w pracy żeby się napić i jedyna alternatywa dla wody (z tym nie powinno być problemu) to soki i słodzone napoje? Soti Natural jest tym czym deklaruje – pysznie zaparzoną herbatą zieloną na zimno.

Linia Gyokuro to jak sama nazwa wskazuje – herbata bez cukru czy innych dodatków powstała z bardzo cenionych wśród smakoszy liści herbaty, która jest uprawiana w cieniu – w przeciwieństwie do innych odmian. Charakterystyczny dla niej jest mniejszy posmak goryczy.

Pod względem składu nie można powiedzieć o produkcie nic złego z dietetycznego punktu widzenia – woda i herbata bez żadnych dodatków! To może nie trafi do każdego Kowalskiego – przyzwyczajonego do słodzonych napojów (cukrem, aspartamem czy chociażby stewią), ale do wszystkich świadomych konsumentów kochających smak zielonej herbaty – na pewno!

Więcej produktów na:

Dietetyk w supermarkecie

Zobacz również
woda

Analiza etykiety produktu:

Kliknij na składnik, aby dowiedzieć się o nim więcej:

Woda
Japońskie liście zielonej herbaty

Kalorie:

100 gram produktu zawiera:

0 kcal / 0,0% GDA*

*dla zapotrzebowania 2000 kcal dziennie

Ocena produktu DIETETYCY.ORG.PL

na podstawie głosów użytkowników

Soti Natural - Gyokuro Green Tea

8.3

Składniki odżywcze

10.0/10

Naturalne składniki

10.0/10

Przystępność cenowa

5.0/10
0 0 głosuj
Oceń artykuł :-)
1 Komentarz
Najnowszy
Najstarszy Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie swoje komentarze